Oto skład nowej rady gminy Chmielnik
Okręg 1. Łukasz Śliwa, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 2. Grzegorz Wesołowski, Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kwietnia
Okręg 3. Anna Maciągowska, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 4. Hieronim Górski, Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kwietnia
Okręg 5. Jerzy Kulpiński, Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kwietnia
Okręg 6. Iwona Zwolska-Strycz, Komitet Wyborczy Wyborców Dobrej Zmiany
Okręg 7. Piotr Mołas, Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kwietnia
Okręg 8. Anita Jabłońska, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 9. Teresa Chwalińska, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 10. Jarosław Lotko, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 11. Aneta Wojtas, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 12. Danuta Orkisz, Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kwietnia
Okręg 13. Agnieszka Lenartowicz, Komitet Wyborczy Wyborców - Agnieszka Lenartowicz
Okręg 14. Edyta Ciopińska, Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kwietnia
Okręg 15. Monika Nowak, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Wkrótce podamy wyniki liczbowe głosów kandydatów
Okręg 1
Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Aleja Zwycięstwa, Furmańska, Leopolda Kozłowskiego, Ogrodowa, Marii Stolzman, Witosa, Wolności, Janusza Zakrzeńskiego, Andrzeja Zalewskiego, Stanisława Żaka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Łukasz Śliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Jan Mieczysław Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Jacek Linowski
Okręg 2
Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 10, 11, 12, 13, Bednarska, Leśna, Mielczarskiego, Poprzeczna , Ptasznik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Maciej Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Grzegorz Tomasz Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Anna Bożena Sadowska
Okręg 3
Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 14, 15, 16, Dojazdowa, Jasna, Kwiatowa, Pogodna, Słoneczna, Szkolna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Anna Marianna Maciągowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Paweł Jarosław Gajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CHMIELNIK-WSPÓLNE DOBRO”
- 22 Jarosław Paweł Olesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Wojciech Gołębiowski
Okręg 4
Miasto Chmielnik ulice: Cicha, Graniczna, Kielecka, Konopnickiej, Lubańska, Mała, Mrucza, Na Skarpie, Pierzchnicka, Przemysłowa, Sienkiewicza, Wspólna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Jan Styczeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Hieronim Tadeusz Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Paweł Krzysztof Pawłowski
Okręg 5
Miasto Chmielnik ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Dygasińskiego, Głogowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kilińskiego, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Lipowa, Mickiewicza, Parkowa, Plac Kościelny, Polna, Sosnowa, Starobuska, Wrzosowa, Żeromskiego
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Ewa Zofia Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Jerzy Zbigniew Kulpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Stanisław Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY
- 17 Robert Piotr Gmyr
Okręg 6
Miasto Chmielnik ulice: Plac Kościuszki, Plac Targowy, Rynek, Szydłowska, 1 Maja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Andrzej Stanisław Grandos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Kazimierz Bogusław Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY
- 17 Iwona Zwolska-Styrcz
Okręg 7
Sołectwa: Holendry, Jasień, Przededworze
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Stanisław Adam Chruściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Piotr Władysław Mołas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MUSIAŁA
- 18 Jacek Musiał
Okręg 8
Sołectwa: Ciecierze, Szyszczyce, Śladków Mały
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Anita Agnieszka Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Mariola Badura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Jan Stanisław Gajek
Okręg 9
Sołectwa: Borzykowa, Kotlice, Suskrajowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Teresa Zofia Chwalińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Dariusz Kuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
- 9 Bartosz Mierzwa
Okręg 10
Sołectwa: Lipy, Lubania, Łagiewniki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Jarosław Lotko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Marlena Kwapisz
Okręg 11
Sołectwa: Ługi, Suchowola
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Aneta Agnieszka Wojtas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Urszula Ewa Piwońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
- 1 Jan Krzysztof Klikowicz
Okręg 12
Sołectwa: Zrecze Chałupczańskie, Zrecze Duże, Zrecze Małe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Edyta Maria Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Danuta Orkisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA JERZEGO CHRUŚCICKIEGO
- 20 Jan Jerzy Chruścicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRECZA MAJĄ PRZYSZŁOŚĆ”
- 19 Beata Małgorzata Przeździecka
Okręg 13
Sołectwa: Chomentówek, Sędziejowice, Śladków Duży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Dariusz Mentel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA LENARTOWICZ
- 21 Agnieszka Lenartowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Grażyna Mirosława Szot
Okręg 14
Sołectwa: Grabowiec, Piotrkowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Lidia Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Edyta Ciopińska
Okręg 15
Sołectwa: Celiny, Celiny Nowe, Minostowice, Suliszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Monika Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KWIETNIA
- 15 Mirosław Marek Wiewióra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
- 16 Zbigniew Kazimierz Gardyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY
- 17 Agnieszka Grzebalska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?