Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

red
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do sejmiku województwa i będzie rządzić - mamy nieoficjalne jeszcze ale ostateczne wyniki wyborów do Sejmiku Województwa. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło ostatecznie 16 mandatów w 30-osobowym regionalnym parlamencie. Dzięki większości obsadzi stanowiska marszałka województwa, wicemarszałka, członków zarządów oraz setki miejsc pracy.

Ostateczne wyniki przedstawiają się tak:
Prawo i Sprawiedliwość - 38,40 % - 206 697 głosów; 16 mandatów;
Polskie Stronnictwo Ludowe - 25,52% - 137 372 głosów; 9 mandatów;
Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 11,79% - 63456 głosów; 3 mandaty;
SLD Lewica Razem - 6,16%, 33 141 głosów; 1 mandat
Projekt Świętokrzyskie - 5,26 %, 28 314 głosów; 1 mandat.

Pod progiem wyborczym 5 procent znaleźli się:
Kuzkiz`15 – 4,90 procent, 26 387 głosów;
Bezpartyjni Samorządowcy – 2,78 procent, 14 945 głosów;
Wolność w Samorządzie – 1,84 procent – 9920 głosów;
Ruch Narodowy – 1,16 procent – 6254 głosy;
Razem – 0,80 procent – 4144 głosy;
Wolni i Solidarni – 0,76 procent – 4113 głosów;
Parta Zieloni – 0,43 procent – 2317 głosów;
Komitet Agnieszki Jędrzejewskiej - 0,21 procent – 1169 głosów

Oto jak wygląda podział mandatów do Sejmiku w poszczególnych okręgach.

Okręg numer 1, 7 mandatów (Sandomierz, Staszów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski): Prawo i Sprawiedliwość 4 - Marek Jońca, Marek Strzała, Magdalena Zieleń, Paweł Krakowiak; Polskie Stronnictwo Ludowe 2 - Arkadiusz Bąk, Andrzej Swajda; Koalicja Obywatelska 1 - Grigor Szaginian.

Okręg numer 2, 6 mandatów (Końskie, Skarżysko, Starachowice): Prawo i Sprawiedliwość 4 - Andrzej Pruś, Mariusz Gosek, Waldemar Wrona ,Agnieszka Buras; Polskie Stronnictwo Ludowe 1 Agata Binkowska; Koalicja Obywatelska 1 - Jan Maćkowiak.

Okręg numer 3, 10 mandatów (Kielce i powiat kielecki): Prawo i Sprawiedliwość 5 - Elżbieta Śreniawska - zdobyła 19780 głosów, Mieczysław Gębski - 7485 głosów, Renata Janik - 9849 głosów, Grzegorz Banaś - 7416 głosów, Janusz Koza - 8342 głosy; Polskie Stronnictwo Ludowe 2 - Piotr Żołądek - 12 230 głosów, Grzegorz Gałuszka - 5954 głosy; Koalicja Obywatelska 1 - Sławomir Gierada - 5809 głosów; Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty 1 - Danuta Papaj - 7868 głosów; SLD Lewica Razem - Henryk Milcarz - 8483 głosy.

Okręg numer 4, 7 mandatów (Busko, Pińczów, Kazimierza, Jędrzejów, Włoszczowa) - Polskie Stronnictwo Ludowe 4 - Adam Jarubas, Mieczysław Sas, Jolanta Tyjas, Leszek Wawrzyła; Prawo i Sprawiedliwość 3 - Marek Bogusławski, Maciej Gawin i Artur Konarski.

Wkrótce kolejne szczegółowe dane.

W tym roku w regionie była rekordowa frekwencja. W województwie do urn poszło 56,31 procent uprawnionych. Taki udział w wyborach plasuje Świętokrzyskie w czołówce Polski. Wyższy wskaźnik partycypacji wyborczej zanotowano tylko w województwie mazowieckim - 60,76 procent oraz w województwie łódzkim - 56,93.

Oni startowali w wyborach

Okręg 1

powiaty: sandomierski, opatowski, ostrowiecki, staszowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. 1 Arkadiusz Bąk

2. 2 Andrzej Swajda

3. 3 Izydor Bronisław Grabowski

4. 4 Maria Janina Adamczyk

5. 5 Ewelina Janina Bień

6. 6 Małgorzata Maria Żugaj

7. 7 Krystyna Socha

8. 8 Mirosław Władysław Adamek

9. 9 Marek Władysław Szczepanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. 1 Marek Jan Jońca

2. 2 Magdalena Anna Zieleń

3. 3 Paweł Jerzy Krakowiak

4. 4 Marek Strzała

5. 5 Anna Rolak

6. 6 Ewa Barbara Kondek

7. 7 Anna Kowalczyk

8. 8 Robert Pytka

9. 9 Dorota Ewa Stępień-Zając

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. 1 Sławomir Kukuła

2. 2 Sławomir Janusz Szczykutowicz

3. 3 Bogumiła Krystyna Małkiewicz

4. 4 Wiesław Kot

5. 5 Teresa Ewa Fudalewska

6. 6 Maria Anna Sadkowska

7. 7 Adam Krzysztof Potocki

8. 8 Ryszard Adam Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. 1 Robert Mariusz Głodek

2. 2 Piotr Żyłka

3. 3 Martyna Agnieszka Polit

4. 4 Marta Kamila Bukłat

5. 5 Agnieszka Kędra

6. 6 Piotr Andrzej Pawlik

7. 7 Mateusz Maciej Tomczyk

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. 1 Bartosz Piotr Tomczyk

2. 2 Dominika Maria Wilczyńska

3. 3 Zbigniew Jan Kozieł

4. 4 Angelika Lena Bant

5. 5 Kamil Łukasz Wykrota

6. 6 Patrycja Kozieł

7. 7 Karol Konrad Zamieczyński

8. 8 Bernadetta Gabriela Reimus

9. 9 Zbigniew Janusz Marczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

1. 1 Katarzyna Bińczak

2. 2 Dariusz Socha

3. 3 Łukasz Maciej Milner

4. 4 Krzysztof Szymon Tłuścik

5. 5 Paulina Piwowarczyk

6. 6 Lidia Sulicka-Tworek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. 1 Jadwiga Elżbieta Szewczyk

2. 2 Grzegorz Andrzej Krysa

3. 3 Janusz Podsiadło

4. 4 Marcin Aleksander Rejmer

5. 5 Anna Winiarczyk

6. 6 Maciej Żaliński

7. 7 Justyna Aleksandra Małysa

8. 8 Agnieszka Anna Utnik

9. 9 Jacek Wójcicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. 1 Monika Jedynak

2. 2 Mateusz Dawid Domagała

3. 3 Karolina Elżbieta Wypych

4. 4 Ilona Magdalena Sornat

5. 5 Beata Elżbieta Kościelniak

6. 6 Łukasz Gruszka

7. 7 Zbigniew Żabicki

8. 8 Kamil Filip Klamczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. 1 Grigor Szaginian

2. 2 Paweł Ksawery Zalewski

3. 3 Iwona Katarzyna Marczak

4. 4 Józef Bryk

5. 5 Ewa Kwiatkowska

6. 6 Norbert Krzystanek

7. 7 Katarzyna Kijewska

8. 8 Ewa Marta Rolecka

9. 9 Rafał Marian Buczkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. 1 Jerzy Andrzej Jaskiernia

2. 2 Józef Grabowski

3. 3 Adrian Tomasz Fulara

4. 4 Grażyna Krawętkowska

5. 5 Blanka Żelazowska

6. 6 Ignacy Tadeusz Szpernal

7. 7 Agnieszka Aneta Rędziak

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. 1 Jędrzej Pieńkowski

2. 2 Kinga Ewa Bakalarska

3. 3 Alicja Małgorzata Lisiak

4. 4 Maria Grażyna Skrzypczak-Pyrzyńska

5. 5 Krzysztof Ryszard Kalinowski

6. 6 Piotr Tatarata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ

1. 1 Agnieszka Katarzyna Jędrzejewska

2. 2 Karolina Olech

3. 3 Łukasz Radosław Ziarko

4. 4 Hubert Wojciech Danek

5. 5 Barbara Danek

Okręg 2

powiaty: starachowicki, skarżyski, konecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. 1 Wiesław Zbigniew Stępień

2. 2 Agata Binkowska

3. 3 Jerzy Zbigniew Materek

4. 4 Krzysztof Charemski

5. 5 Beata Fidor

6. 6 Bernarda Piwowar

7. 7 Marcin Adam Pocheć

8. 8 Andrzej Sebastian Brzeziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. 1 Mariusz Marek Gosek

2. 2 Andrzej Piotr Pruś

3. 3 Waldemar Krzysztof Wrona

4. 4 Jan Piotr Wzorek

5. 5 Agnieszka Dorota Buras

6. 6 Aneta Wiśniewska

7. 7 Urszula Przygodzka

8. 8 Marcin Piotr Piętak

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. 1 Katarzyna Anna Madejska

2. 2 Klaudia Róża Brzezińska

3. 3 Piotr Wojciech Duda

4. 4 Jan Gustaw Grudniewski

5. 5 Katarzyna Zofia Mikulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. 1 Julia Polakowska

2. 2 Łukasz Świstak

3. 3 Jadwiga Maria Milczuszek

4. 4 Elżbieta Izabela Piętak

5. 5 Bogdan Prasał

6. 6 Piotr Krzysztof Dwojak

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. 1 Łukasz Sylwester Wilczyński

2. 2 Tomasz Pocheć

3. 3 Paulina Emilia Stanecka

4. 4 Jacek Andrzej Orczyk

5. 5 Martyna Kozieł

6. 6 Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk

7. 7 Ewa Strzelec

8. 8 Krzysztof Stanisław Wasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

1. 1 Elżbieta Krystyna Kosztowniak

2. 2 Karol Zdzisław Kępa

3. 3 Rafał Stanisław Brzoza

4. 4 Anna Sylwia Kowalczyk-Szproch

5. 5 Dariusz Grzegorz Adamski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. 1 Marek Tadeusz Ciuraszkiewicz

2. 2 Daniel Krystian Ołownia

3. 3 Marzena Katarzyna Święcicka

4. 4 Małgorzata Paprot

5. 5 Łukasz Rutka

6. 6 Edyta Szewczyk

7. 7 Janina Zofia Gołacka

8. 8 Sławomir Jan Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. 1 Iwona Klimorowska

2. 2 Artur Kołodziej

3. 3 Małgorzata Gruszka

4. 4 Agnieszka Pluta

5. 5 Wioleta Monika Stokłuska

6. 6 Łukasz Stępień

7. 7 Angelika Milena Pacak

8. 8 Wiesław Jan Ginał

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. 1 Elżbieta Cecylia Dul

2. 2 Janusz Kazimierz Jeżyński

3. 3 Damian Mateusz Godlewski

4. 4 Waleria Czesława Kaczmarska

5. 5 Regina Wrzeszcz

6. 6 Tomasz Sorbian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. 1 Jan Sławomir Maćkowiak

2. 2 Piotr Paweł Banasik

3. 3 Mirosław Emilian Gęborek

4. 4 Agnieszka Joanna Czarnecka

5. 5 Beata Magdalena Sikorska

6. 6 Wojciech Kurek

7. 7 Urszula Bożena Sułek

8. 8 Marcin Głowacki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. 1 Andrzej Jan Szejna

2. 2 Andrzej Skrętek

3. 3 Izabela Olimpia Wesołowska

4. 4 Joanna Małgorzata Jakubowska

5. 5 Barbara Gąszcz

6. 6 Jarosław Skuza

7. 7 Ilona Aleksandra Bogdalczyk

8. 8 Paulina Tersa

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. 1 Łukasz Maciej Kosmala

2. 2 Marta Dulęba

3. 3 Marcin Kamil Orzechowski

4. 4 Justyna Agata Suchocka

5. 5 Michał Adam Sińczak

Okręg 3

powiaty: kielecki, miasto Kielce

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. 1 Piotr Bogusław Żołądek

2. 2 Grzegorz Andrzej Gałuszka

3. 3 Małgorzata Maria Stanioch

4. 4 Jacek Tomasz Kowalczyk

5. 5 Ireneusz Stanisław Żak

6. 6 Marcin Kazimierz Pasiarski

7. 7 Magdalena Tusień-Kuzka

8. 8 Alina Teresa Kmiecicka

9. 9 Justyna Iwona Fiuk

10. 10 Ilona Agnieszka Świercz

11. 11 Janusz Zbigniew Marszycki

12. 12 Renata Teresa Segiecińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. 1 Elżbieta Śreniawska

2. 2 Mieczysław Gębski

3. 3 Renata Urszula Janik

4. 4 Robert Antoni Frey

5. 5 Jacek Michalski

6. 6 Maria Krystyna Gadawska

7. 7 Barbara Urszula Czerwińska

8. 8 Stanisław Szyszkowski

9. 9 Grażyna Elżbieta Majchrzak

10. 10 Grzegorz Piotr Banaś

11. 11 Marcin Adam Zawierucha

12. 12 Janusz Adam Koza

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. 1 Jan Cieślak

2. 2 Paulina Pala

3. 3 Stanisław Malak

4. 4 Katarzyna Patrycja Baradziej

5. 5 Edward Zbroszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. 1 Mateusz Kamil Iwan

2. 2 Łukasz Roman Bukłat

3. 3 Rafał Stando

4. 4 Patrycja Barbara Mazur

5. 5 Adrian Dariusz Wojsa

6. 6 Karol Radosław Dąbrowski

7. 7 Kinga Barbara Rusin

8. 8 Małgorzata Ewa Rajfura

9. 9 Paweł Ryszard Gołąbek

10. 10 Anna Alina Kasza

11. 11 Sławomir Krystian Lech

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. 1 Mariola Nina Piasecka-Leydo

2. 2 Rafał Wasik

3. 3 Dorota Maria Wilczyńska

4. 4 Paweł Dariusz Błaut

5. 5 Barbara Walentyna Leżańska

6. 6 Łukasz Szczepan Ospara

7. 7 Magdalena Izabela Zamieczyńska

8. 8 Kamil Bartosz Kozieł

9. 9 Małgorzata Zamojska

10. 10 Karol Miernik

11. 11 Joanna Małgorzata Machynia

12. 12 Antoni Bolesław Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

1. 1 Danuta Krystyna Papaj

2. 2 Grzegorz Maciej Świercz

3. 3 Zofia Teresa Vahlberg

4. 4 Hubert Żerniak

5. 5 Wioleta Jończyk

6. 6 Jakub Karol Kotula

7. 7 Izabela Krystyna Buszewicz

8. 8 Paweł Szymon Strząbała

9. 9 Paweł Karol Soboń

10. 10 Piotr Patryk Rogula

11. 11 Grzegorz Maciągowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. 1 Magdalena Izabela Fogiel-Litwinek

2. 2 Marcin Rafał Bugajski

3. 3 Aneta Karina Bernat

4. 4 Barbara Detka

5. 5 Piotr Tomasz Gołacki

6. 6 Robert Daniel Banasik

7. 7 Jan Robert Kobyłecki

8. 8 Lucyna Anna Bąk

9. 9 Agnieszka Jolanta Piwowar

10. 10 Katarzyna Anna Fugiel-Bilinkin

11. 11 Adrian Leszek Tomczyk

12. 12 Grzegorz Gwóźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. 1 Stanisław Skuza

2. 2 Monika Edyta Gorzelak

3. 3 Grzegorz Grudzień

4. 4 Anna Papka

5. 5 Damian Michał Kończak

6. 6 Agata Wawrzeńczyk

7. 7 Norbert Zdzisław Mańka

8. 8 Ewa Monika Dyczkowska

9. 9 Tomasz Jan Szwarc

10. 10 Wiesława Józefa Zapała

11. 11 Karol Paweł Januchta

12. 12 Martyna Kosela

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. 1 Renata Stefania Ekielska-Rudeńska

2. 2 Łukasz Witold Misiuna

3. 3 Dorota Ewa Nazary

4. 4 Norbert Szabłowski

5. 5 Marta Grażyna Ekielska

6. 6 Kamil Wójcik

7. 7 Małgorzata Anna Lepucka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. 1 Mateusz Jan Żukowski

2. 2 Lucjan Marek Pietrzczyk

3. 3 Marzena Anna Marczewska

4. 4 Sławomir Adam Gierada

5. 5 Marcin Robert Misiek

6. 6 Karol Misiuda

7. 7 Marlena Lidia Sulej

8. 8 Małgorzata Teresa Król

9. 9 Teresa Dziopa

10. 10 Włodzimierz Henryk Magdziarz

11. 11 Bernadetta Elżbieta Krysztofik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. 1 Henryk Mieczysław Milcarz

2. 2 Ryszard Marek Białacki

3. 3 Małgorzata Elżbieta Drogosz

4. 4 Michał Kot

5. 5 Irena Surma

6. 6 Artur Michał Grela

7. 7 Dagmara Aleksandra Zagórska

8. 8 Joanna Izabela Kaleta

9. 9 Andrzej Pietrzykowski

10. 10 Agnieszka Iwona Matysek

11. 11 Kamila Katarzyna Sędziejewska

12. 12 Marcin Piotr Cedro

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. 1 Artur Piotr Stefański

2. 2 Anna Bogumiła Adamczyk

3. 3 Paweł Bronisław Słowik

4. 4 Agnieszka Ewa Szmit-Morze

5. 5 Oskar Artur Tracz

6. 6 Barbara Olszowy


Okręg 4

powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski, kazimierski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. 1 Adam Sebastian Jarubas

2. 2 Tadeusz Józef Kowalczyk

3. 3 Mieczysław Sas

4. 4 Krzysztof Dziekan

5. 5 Bogusława Bożena Wypych

6. 6 Renata Ewa Antos

7. 7 Jolanta Dorota Tyjas

8. 8 Ilona Maria Modrzewiecka

9. 9 Leszek Jarosław Wawrzyła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. 1 Marek Paweł Bogusławski

2. 2 Maciej Gawin

3. 3 Artur Marian Konarski

4. 4 Józef Cepil

5. 5 Elżbieta Katarzyna Kwiecień-Ząbek

6. 6 Janina Krzypkowska

7. 7 Katarzyna Adriana Chrust

8. 8 Agnieszka Małgorzata Koncewicz

9. 9 Hubert Wacław Przybyszewski

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. 1 Kazimierz Ignacy Krawczyk

2. 2 Albina Anna Marcinkowska

3. 3 Ewelina Kupis

4. 4 Zbigniew Eugeniusz Mącznik

5. 5 Piotr Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. 1 Michał Środa

2. 2 Mateusz Krzysztof Śliwa

3. 3 Aleksandra Kamila Gacek

4. 4 Ariadna Kinga Ekiert

5. 5 Rafał Ryszard Rączka

6. 6 Karolina Marcelina Mrozik

7. 7 Krzysztof Jerzy Tyrała

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. 1 Sławomir Aleksander Szarek

2. 2 Maciej Dawid Literacki

3. 3 Małgorzata Sabina Morgaś

4. 4 Szymon Sadowski

5. 5 Maria Izabela Kozieł

6. 6 Damian Stanecki

7. 7 Martyna Anna Kusiak

8. 8 Tomasz Szymonek

9. 9 Ewa Małgorzata Zuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

1. 1 Jerzy Edward Trzepatowski

2. 2 Przemysław Chechelski

3. 3 Joanna Janiga-Fostriak

4. 4 Piotr Konrad Cempura

5. 5 Ewelina Barbara Pawłowska

6. 6 Łukasz Józef Biały

7. 7 Paulina Lidia Kobos

8. 8 Andrzej Kostecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. 1 Dorota Teresa Jarońska

2. 2 Damian Świątek

3. 3 Maria Jolanta Kopeć

4. 4 Paweł Żmuda

5. 5 Aneta Janina Kornecka-Cielibała

6. 6 Lidia Maria Krzemińska

7. 7 Danuta Zofia Janikowska

8. 8 Piotr Stańczyk

9. 9 Karol Jan Polak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. 1 Edyta Śniegulska

2. 2 Łukasz Tobiasz Krawiec

3. 3 Paulina Koza

4. 4 Agnieszka Izabela Turek

5. 5 Krzysztof Borkowski

6. 6 Justyna Małgorzata Otwinowska

7. 7 Paweł Królikowski

8. 8 Paweł Rudny

9. 9 Małgorzata Dorota Prokop

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. 1 Maciej Robert Kmita

2. 2 Sławomir Jan Marcinkowski

3. 3 Zofia Teresa Jaroszek

4. 4 Agata Dorota Szewczyk-Koral

5. 5 Elżbieta Harabin

6. 6 Tomasz Piotr Michalski

7. 7 Anna Czesława Sioja

8. 8 Bolesław Eugeniusz Długosz

9. 9 Ireneusz Dominik Ślusarczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. 1 Łukasz Adam Kozera

2. 2 Rafał Piotr Filip

3. 3 Leszek Stanisław Huszno

4. 4 Magdalena Anna Mazurek

5. 5 Ewelina Urszula Golowska

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. 1 Marzena Angelika Madetko-Słowik

2. 2 Zdzisław Stefan Nowalski

3. 3 Małgorzata Alina Szalińska-Skawińska

4. 4 Dariusz Łosin

5. 5 Mirosława Łojek

Powrót na siłownię - na jakich zasadach?

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kate

No właśnie, kiedy i gdzie będą wyniki liczbowe wszystkich kandydatow?

m
mises

kiedy będą wyniki poszczególnych kandydatów ?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3