Wysoka porażka KSZO Junior ze Stalą Mielec

(KAR)
W sobotnim meczu Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski przegrał na wyjeździe ze Stalą Mielec aż 0:4.

Stal Mielec - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski **4:0 (4:0)**

Bramki: Bartosz Sobczyk 9, Piotr Chodziutko 17, Kamil Kużdżał 29, Wojciech Byszewski 32.

KSZO Junior: Majchrowski (41. Krupa) - Baran, Małaczek, Niziołek, Librowski - Stawiarski (67. Nowak), Stefański, Niekurzak (30. Bęben), Lipka (62. Praga) - Grabowski (41. Woźniak), Ziółkowski (41. Niedbała).

- Wyszliśmy za mało skoncentrowani na pierwszą połowę. W prosty sposób straciliśmy cztery bramki, co ustawiło mecz. Druga połowa była całkiem inna. Po zmianach, których dokonałem w przerwie gra się wyrównała - mówił Grzegorz Klepacz, trener KSZO Junior.

W innych meczach 9. kolejki: Cracovia Kraków - Górnik Łęczna 1:2 (1:1), Szymon Mik 22 dla Cracovii; Progres Kraków - Resovia Rzeszów 7:1 (2:0), Szymon Pietrzyk 8, Dominik Zawadzki 45, 76, 80, Błażej Radwanek 59, 62, Damian Stąpała 78 - Jakub Kądziołka 73. Zaległy mecz 8. kolejki: KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia Rzeszów 2:2 (1:1), Jakub Praga 39, Tomasz Stawiarski 43 - Kamil Kowal 6, Kamil Antonik 48, Korona Kielce - PN Motor Lublin 2:0 (1:0), Karol Boszczyk 40, Norbert Wołczyk 73.

1. Progres Kraków 8 21 23-7
2. Korona Kielce 9 21 14-5
3. Stal Mielec 9 16 12-5
4. Cracovia Kraków 9 13 10-7
5. PN Motor Lublin 8 8 6-11
6. KSZO Junior Ostrowiec 9 7 13-19
7. Górnik Łęczna 9 7 12-19
8. Resovia Rzeszów 8 4 9-26