Wysoka porażka piłkarzy ręcznych Wisły Sandomierz

(PK)
W meczu drugiej ligi szczypiornistów, ASPR Zawadzkie pokonała Wisłą Sandomierz 33:19.

ASPR Zawadzkie – Wisła Sandomierz 33:19 (14:10)

Wisła: Skowron, Karasiński, Kuchnicki – Dusak 2, Kutek 1, Teterycz 1, Kuraś 5, Kubisztal 1, Werstler 3, Grębowiec, Guz, Statuch, Hubka 1, Białkowski 3, Bakalarz 2.

- Przegraliśmy wysoko, ale mogę pochwalić zespół za walkę, grę z zębem i kilka ładnych akcji. Przeciwnik jest z innej półki, przeważał nad nami przede wszystkim fizycznie – podsumował mecz trener Wisły, Adam Węgrzynowski.

Pierwsza połowa była w wykonaniu „wiślaków” bardzo przyzwoita, choć cały czas prowadzili gospodarze – w 10 minucie 4:2, w 15 8:4, w 22 10:8. W drugiej połowie ASPR odskoczyła na siedem, osiem bramek i trener gości wysłał na boisko rezerwowych, uznając, że nie ma już czeego bronić.