Wysoka porażka Wisły Sandomierz w Chrzanowie

/PK/
Nieudana inauguracja drugiej rundy rozgrywek drugiej ligi w wykonaniu piłkarzy ręcznych Wisły Sandomierz. Nasz zespół przegrał na boisku lidera, MTS Chrzanów, różnicą aż 14 bramek.

MTS Chrzanów - Wisła Sandomierz 40:26 (22:14)

Wisła: Skowron, Tenderenda - Rarus 1, Kuraś 1, Drzymalski 3, Anwajler 3, Werstler 6, Guz, M. Sadecki 3, J. Sadecki, Wiącek 3, Błachut 2, Pawelczyk 4.

Spotkanie było rozgrywane awansem, ponieważ w weekend MTS jest gospodarzem towarzyskiego turnieju. - Mecz skończył się po 15 minutach, kiedy straciliśmy 9 bramek z rzędu i Chrzanów prowadził 12:3. Wynikało to z tego, że nie mogliśmy sobie poradzić z wysokimi obrońcami, nadziewaliśmy się na blok i szły kontry - relacjonował trener sandomierzan, Adam Węgrzynowski. - Po przerwie od razu dostaliśmy cztery bramki z rzędu, było 26:14. Potem tylko fragmentami graliśmy dobrze, lider dominował jednak zdecydowanie - przyznał.