Wysoka wygrana Jedynki Busko - Zdrój w II lidze futsalu

/dor/
archiwum prywatne
W siódmej kolejce w grupie 3 w II lidze futsalu Jedynka Busko-Zdrój pokonała Heiro Rzeszów 8:1, natomiast spotkanie drużyny EKOM Futsal Nowiny zostało przełożone.

Jedynka Busko-Zdrój - Heiro Rzeszów 8:1 (2:0), Dąbrowski 3, Mączyński 2, Rusin, Kowalski, Pituła.
Jedynka: Zachariasz, Sarna - Rusin, Dąbrowski, Pituła, Mączyński, Kowalski, Mierzwa, Mosumański, Kubera, Ambroży.

-W pierwszej połowie goście wyprowadzali groźne kontrataki, ale świetnie bronił Janek Zachariasz. W drugiej rozwiązał się worek z bramkami. Dziewięć minut przed końcem Heiro wycofało bramkarza, ale dzięki przechwytom strzeliliśmy jeszcze trzy gole - powiedział Lech Malczewski, trener Jedynki.
Akademia Futsal Tarnów - EKOM Futsal Nowiny (mecz przełożony).

1. Góral Tryńcza 5 12 21:16
2. JEDYNKA BUSKO 5 10 24:12
3. Heiro Rzeszów 5 6 27:35
4. FUTSAL NOWINY 5 5 14:13
5. Akademia Tarnów 5 4 21:31

W następnej kolejce, w sobotę, 18 lutego: EKOM Futsal Nowiny - Jedynka Busko Zdrój (godz. 18).