Wysoka wygrana piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Świętokrzyskiej

(PK)
Kamil Markiewicz
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, MKS Biłgoraj przegrał z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce 21:35.

MKS Biłgoraj – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:35 **(8:22).**

AZS Politechnika: Smagór, Godzwon – Kamys 2, Sadecki 2, Kurek 1, Słomiński, Kwieciński 4, Rączka 4, Nowakowski 3, Kołodziej 2, Styrna 5, Nowak 2, Kozłowski, Żaba-Żabiński 1, Glita 5, Lenty 4.

W 11 minucie kielczanie prowadzili 8:0 i …było praktycznie po meczu. Do przerwy „akademicy” grali bardzo dobrze w obronie, kontrowali i powiększali przewagę. W drugiej połowie już tylko ją kontrolowali. – Dobrze graliśmy również w ataku pozycyjnym. W końcówce było trochę błędów, mogliśmy wygrać jeszcze wyżej, ale trudno utrzymać koncentrację przy tak wysokim prowadzeniu – mówił trener Politechniki, Paweł Sieczka.