Wysokie zwycięstwo Unii Sędziszów

KAR
Czwartoligowa Unia Sędziszów zwyciężyła na wyjeździe z beniaminkiem śląskiej klasy okręgowej Spartą Szczekociny 6:1.

Sparta Szczekociny - Unia Sędziszów 1:6 (1:1)

Bramki: Tomasz Nartowski 3, Tomasz Kamiński, Adam Brożek, Mateusz Rejowski dla Unia.

Unia: Otręba - Słoka, G. Brożek, Szota, Żebrowski - Kamiński, Pańtak, Ślęzak, Hajduk, T. Zapalski - Nartowski oraz W. Zapalski, Rejowski, A. Brożek, Winiarski.

- Pierwsza połowa była wyrównana. Po przerwie wypracowaliśmy sobie przewagę, dzięki której zdobyliśmy bramki - skomentował Mariusz Kośmider, trener Unii.