Wystartowała 2. liga piłkarzy ręcznych. Zobacz wyniki

W weekend 17-18.09.2022 startuje 2. liga piłkarzy ręcznych.
W weekend 17-18.09.2022 startuje 2. liga piłkarzy ręcznych. Archiwum
W weekend 17-18.09.2022 wystartowała śląska grupa 2. ligi piłkarzy ręcznych. Zobacz wyniki.

SMS ZPRP III Kielce - Jedynka Myślenice 36:23 (18:13)
SMS ZPRP III: Kosmal, Kaleta - Chłopek 8, Latosiński 3 (1), Dorsz 3, Wiśniewski 1, Kula 3, Tobera 2, Stawowy 2, Faliszewski 5, Flak 4, Sondej 1, Marzec 2, Myśko 4.

Gospodarze dobrze zaczęli mecz, w 8 minucie prowadzili 6:2. Potem zaczęli popełniać błędy i jedynka niemal odrobiła straty - w 17 minucie było 8:7. Drużyna trenera Mariusza Jurasika poprawiła skuteczność i znów odskoczyła. Druga połowa, a szczególnie ostatni kwadrans, to już decydowana dominacja zespołu z Kielc.

MOSiR Bochnia - UKS SMS Wybicki Kielce 39:30 (21:11)
Wybicki: Kasperek, Stec - Bąk 6 (2), Pawlikowski 1, Pieńkus, Ciszek 1, Majcher 1, Dziedzic, Bernacki 4, Krupa, Weliczko 5 (2), Rząca 1, Maciejek 2, Wacek 2, Ciołak 7.

Przed sezonem kielecką drużynę wzmocnili Krzysztof Bernacki i Patryk Wacek z AZS UJK Kielce oraz doświadczony Konrad Ciołak. O porażce Wybickiego w Bochni zadecydował okres między 8 a 19 minutą, kiedy nasz zespół nie zdobył bramki i MOSiR z remisu 5:5 doprowadził do wyniku 14:5.

Hutnik Kraków - Tężnia Busko-Zdrój 16:28 (6:13)
Tężnia: Smagór - Grzyb 6, Zawarczyński 1, Szustak 5, Trutkowski 1, Wenda, Kwieciński 3, Maj 3, Glita 8, Czaja 1, D. Kubisztal.

UKS 31 Rokitnica Zabrze - SPR Górnik Zabrze 28:43 (17:24)
MKS Ustroń - Grunwald Ruda Śląska 24:30 (13:15)
AZS AGH II Kraków - Stal II Mielec 40:21 (21:11).
Pauzowało Vive II Kielce.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: