Na starcie, tak jak w ubiegłym roku, stanęły drużyny dziewcząt i chłopców z następujących kategorii wiekowych: u8, u10, u12.
Powiat sandomierski reprezentowały następujące drużyny:
UKS Orlik Klimontów (chłopcy u8)
Czarodziejki Klimontów (dziewczęta u8)
PSP UKS Orlik Klimontów (chłopcy u10)
Czarodziejki Klimontów (dziewczęta u10)
PSP UKS Orlik Klimontów (chłopcy u12)
UKS Orlik Klimontów (dziewczęta u12)
UKS Orlik Klimontów (chłopcy u8) wyniki:
Zespół trafił do grupa H:
SP Mirzec
Hetmanik Włoszczowa
AP Końskie
UKS Orlik Klimontów
Wyniki:
SP Mirzec - AP Końskie 3:3
Hetmanik Włoszczowa - UKS Orlik Klimontów 0:0
SP Mirzec - Hetmanik Włoszczowa 5:0
AP Końskie - Orlik Klimontów 1:1
SP Mirzec - UKS Orlik Klimontów 3:0
AP Końskie - Hetmanik Włoszczowa 5:0
Czarodziejki Klimontów (dziewczęta u8) wyniki:
Zespół trafił do grupy I, jedynej w stawce do lat 8:
PSP Baćkowice
SP Bieliny
UKS Kunów
Czarodziejki Klimontów
PSP Baćkowice - SP Bieliny 0:1
UKS Kunów - Czarodziejki Klimontów 0:5
PSP Baćkowice - UKS Kunów 1:0
SP Bieliny - Czarodziejki Klimontów 0:4
PSP Baćkowice - Czarodziejki Klimontów 0:4
SP Bieliny - UKS Kunów 3:0
Końcowa klasyfikacja:
U8 dziewcząt:
1. Czarodziejki Klimontów
2. SP Bieliny
3. PSP Baćkowice
4. UKS Kunów.
Najlepsze zawodniczki:
Bramkarka - Lena Włodarczyk
Zawodniczka - Daria Filipczak
Strzelczyni - Amelia Nowaczek
PSP UKS Orlik Klimontów (chłopcy u10) wyniki:
Zespół trafił do grupy A:
SP Mirzec
SP Małogoszcz
Orlik Klimontów
PSP Baćkowice
SP Mirzec - SP Małogoszcz 6:3
Orlik Klimontów - PSP Baćkowice 2:0
SP Mirzec - Orlik Klimontów 3:1
SP Małogoszcz - PSP Baćkowice 0:3
SP Mirzec - PSP Baćkowice 2:0
SP Małogoszcz - Orlik Klimontów 2:4
1/4 SP Skarżysko - Orlik Klimontów 2:2 (k.2:3)
1/2 SP 22 Kielce - Orlik Klimontów 15:0
O trzecie miejsce Orlik Klimontów - SP Mirzec 1:4
Czarodziejki Klimontów (dziewczęta u10) wyniki:
Zespół trafił do grupy E:
SP Bieliny
Czarodziejki Klimontów
Małogoszcz
SP Chlewice
Wyniki:
SP Bieliny - Czarodziejki Klimontów 4:1
Małogoszcz - SP Chlewice 0:1
SP Bieliny - Małogoszcz 4:0
Czarodziejki Klimontów - SP Chlewice 2:4
SP Bieliny - SP Chlewice 6:0
Czarodziejki Klimontów - Małogoszcz 1:1
PSP UKS Orlik Klimontów (chłopcy u12) wyniki:
Zespół trafił do grupy B:
SP Krasocin
SP Królewiec
PSP UKS Orlik Klimontów
SP 13 Skarżysko Kam.
Wyniki:
SP Krasocin - SP Królewiec 2:2
PSP UKS Orlik Klimontów - SP 13 Skarżysko Kam. 0:4
SP Krasocin - PSP UKS Orlik Klimontów 2:2
SP Królewiec - SP 13 Skarżysko Kam. 1:3
SP Krasocin - SP 13 Skarżysko Kam. 2:8
SP Królewiec - PSP UKS Orlik Klimontów 6:2
UKS Orlik Klimontów (dziewczęta u12) wyniki:
Zespół trafił do grupy F:
UKS Orlik Klimontów
Alit Ożarów
SP Tychów Nowy
SP Górniki
UKS Orlik Klimontów - Alit Ożarów 2:1
SP Tychów Nowy - SP Górniki 4:1
UKS Orlik Klimontów - SP Tychów Nowy 5:0
Alit Ożarów - SP Górniki 5:0
UKS Orlik Klimontów - SP Górniki 10:0
Alit Ożarów - SP Tychów Nowy 2:2
Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. 2. dzień (GALERIA)
POLECAMY RÓWNIEŻ:
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?