Wyniki 12 kolejki Opatowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej:
Atest Kobylany - Opatowski Ośrodek Kultury 2:0, Kostrzewa, Cielebąk;
Venus Opatów - Mega Vita Podgajcze 2:0, Zięba, Lasota;
Opatowski Ośrodek Kultury - OSM Bidziny 2:0, Jasiński, Grys;
Volturi Piotrów - Atest Kobylany 3:3, P. Wasik 2, M. Wasik - Kostrzewa 2, G. Kusal;
Venus Opatów - Rangers Opatów 7:1, Zięba 4, Rusak 3 - Soja;
Volturi Piotrów - Mega Vita Podgajcze 4:5, Łata 2, M. Wasik, P. Wasik - Zygmunt 2, Szprotowicz 2, Kozioł;
OSM Bidziny - Lider Ożarów 4:9, Łagodziński 2, Zygmunt, Ożóg, - Marzec 3, Celiński 3, Pękalski 2, Halat;
Rnagers Opatów - FC Jurkowice 2:6, Kontakt, Mazur - Pawlik 3, Curyło 2, Sikora;
GOK Sadowie - Trans Bit Strażak Bidziny 7:1, Koterbski 4, Polak 2, Niedziela - Jędrzejewski;
FC Jurkowice - Professional Opatów 0:12, Cybula 4, Kawalec 2, Wójcikowski 2, K. Dziadowicz 2, M. Dziadowicz, Tomczyk;
Lider Ożarów - Bio Lux Ostrowiec 3:3, Pękalski, Gładowski, Marzec - Świć, Opala, Bartosz;
Trans Bit Strażak Bidziny - Granit Książek Iwaniska 1:9, Jopek - Duda 2, Chruściel 2, Stachera 2, Ceglarski 2, Skuza;
Professional Opatów - GOK Sadowie 2:2, Cybula 2 - Koterbski, Niedziela;
Granit Książek Iwaniska - Bio Lux Ostrowiec 1:5, Duda - Świć 4, Grudzień.
Wyniki 13 kolejki Opatowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej:
Atest Kobylany - FC Jurkowice 9:2, G. Kusal 9 - Curyło 2;
Volturi Piotrów - Opatowski Ośrodek Kultury 3:6, P.Wasik 2, Łata - Jasiński 2, Wodecki 2, Dzietko, samobójcza;
Venus Opatów - Atest Kobylany 2:1, Waga, Wąs - Giepart;
FC Jurkowice - Mega Vita Podgajcze 3:7, Pawlik 2, Curyło - Kozioł 4, Zygmunt 2, Szpotowicz;
Opatowski Ośrodek Kultury - Bio Lux Ostrowiec 4:4, Jasiński, Wodecki, Z. Tomaszewski, M. Tomaszewski - Świć 3, Kaptur;
Venus Opatów - Volturi Piotrów 4:2, Lasota 3, Rusak - M.Wasik 2;
Mega Vita Podgajcze - GOK Sadowie 1:3, Zygmunt - Koterbski 3;
Bio Lux Ostrowiec - OSM Bidziny 0:18, Zygmunt 8, Buglewski 6, K. Lagodziński 2, Czerwonka, Otręba;
Professional Opatów - Granit Książek Iwaniska 6:3, Cybula 2, K. Dziadowicz 2, Wójcikowski, Kawalec - Chruściel 2, Duda 2;
GOK Sadowie - Rangers Opatów 7:3, Koterbski 4, Niedziela 3 - Soja 2, Duda;
OSM Bidziny - Trans Bit Strażak Iwaniska 7:1, Zygmunt 3, K. Lagodziński 2, Buglewski, Otręba - Sosnowski;
Professional Opatów - Lider Ożarów 2:2, K. Dziadowicz, Kawalec - Gładowski, Pękalski;
Granit Książek Iwaniska - Rangers Opatów 4:3, Ceglarski 2, Duda 2 - Duda, Kiljański, Motyła;
Trans Bit Strażak Iwaniska - Lider Ożarów 2:2, Sosnowski, Jopek - Pękalski, Marzec.
1. Atest 25 65 118:46
2. Venus 24 62 115:33
3. Sadowie 24 51 122:65
4. Professional 25 44 96:56
5. Volturi 25 43 110:76
6. OOK 24 41 97:84
7. OSM 25 39 118:75
8. Bio Lux 25 31 106:122
9. Trans Bit 25 31 86:100
10. Lider 25 25 81:119
11. Podgajcze 25 24 68:108
12. Granit 23 20 69:114
13. Rangers 25 11 57:119
14. Jurkowice 24 6 47:170
W następnej kolejce, 20 lutego: Sadowie - Atest, godz. 9, OOK - Venus, godz. 9.40, Granit - Podgajcze, godz. 10.20, Sadowie - OOK, godz. 11, Venus - Granit, godz. 11.40, Lider - Rangers, godz. 12.20, Granit - Jurkowice, godz. 13, Bio Lux - Trans Bit, godz. 13.40, Jurkowice - Volturi, godz. 14.20, Professional - OSM, godz. 14.40.
Najlepsi strzelcy: 60 - Grzegorz Kusal (Atest), 55 - Sylwester Świć (Bio Lux), 49 - Mateusz Koterbski (Sadowie), 47 - Piotr Cybula (Professional), 41 - Marcin Wasik (Volturi), 30 - Damian Sosnowski (Trans Bit), 29 - Marcin Zygmunt (Podgajcze), 28 - Mariusz Buglewski (OSM), Karol Kostrzewa (Atest), 26 - Paweł Wasik (Volturi), 25 - Sebastian Rusak (Venus).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?