Zagrali po przerwie. Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 2:0

KAR
Wierna Małogoszcz pokonała w meczu przed własną publicznością Dalina Myślenice 2:0.

Mariusz Lniany, trener Wiernej:

- To, że w końcu zaczniemy wygrywać było jedynie kwestią czasu. Świadczyły o tym poprzednie spotkania, w których brakowało nam szczęścia.

Pierwsza połowa spotkania w Małogoszczu była słaba w wykonaniu piłkarzy Wiernej. Dwukrotnie Wierną przed utratą bramki ratował bramkarz Marcin Zieliński. Po przerwie gra Wiernej wyglądała zupełnie inaczej. Małogoscy piłkarze od pierwszych minut próbowali stworzyć sytuację, z której mogłaby paść bramka. Ten moment nastąpił w 53 minucie spotkania. Tomasz Miernik podawał z lewej strony boiska do wbiegającego w pole karne Dalinu Huberta Dreja, ten minął obrońcę i podał piłkę do Jakuba Hajduka, a ten z czterech metrów umieścił ją w bramce gości.

Po objęciu prowadzenia piłkarze Wiernej szukali kolejnych okazji bramkowych. W 79 minucie stworzyli sobie oni niemal taką samą sytuację, jak przy pierwszej bramce. Miernik dogrywał do Dreja ten minął dwóch obrońców i podał do Tomasza Foksa, który podwyższył wynik meczu.