MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakończenie roku szkolnego w Skalbmierzu. Uroczyste i wzruszające. Gratulacje, podziękowania i życzenia udanych wakacji. Zobaczcie zdjęcia

Krzysztof Wieczorek
Opracowanie:
Uroczystości rozpoczęły się od Mszy świętej w skalbmierskiej świątyni
Uroczystości rozpoczęły się od Mszy świętej w skalbmierskiej świątyni Urząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu
Uczniowie z gminy Skalbmierza zakończyli w piątek, 21 czerwca rok szkolny – rok pełen nowych wyzwań i doświadczeń.

- Nie kryjąc radości i snując wakacyjne plany wspólnie z uczniami skalbmierskich szkół pożegnaliśmy miniony rok szkolny

– czytamy na profilu facebookowym Urzędu Miast i Gminy w Skalbmierzu.

Uroczystości rozpoczęły się od Mszy świętej w skalbmierskiej świątyni odprawionej przez księży: Jarosława Sułkowskiego i Dariusza Pyczka w intencji uczniów, dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców. W Mszy uczestniczyli uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych, Zespołu Szkół Zawodowych i Centrum Edukacji Ustawicznej.

sc]Gratulacje i podziękowania dla uczniów i rodziców na zakończeniu roku szkolnego w Skalbmierzu

Po jej zakończeniu, w Zespole Placówek Oświatowych w części oficjalnej uczestniczyli uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły, kadra nauczycielska oraz władze gminy. Dyrektor szkoły Piotr Binkowski oraz wicedyrektor Violetta Piotrowska pogratulowali wszystkim osiągnięć w nauce i życzyli bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły i wspierali jej działania. Dyrektor przekazał wyrazy wdzięczności również nauczycielom za ich trud i ogrom włożonej pracy.
Następnie uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia w nauce, ale także w innych ważnych dziedzinach. Rodzice uczniów, którzy wykazali się szczególnymi sukcesami w nauce, sporcie lub reprezentowali szkołę na szczeblu gminnym, powiatowym lub wojewódzkim, zostali obdarowani listami gratulacyjnymi. Wyróżnieni zostali także uczniowie działający w samorządzie, zespół mażoretkowy Rytm wraz z opiekunkami, uczniowie z najwyższą frekwencją oraz najbardziej prężni czytelnicy.

Kosz kwiatów dla dyrektora szkoły w Skalbmierzu w podzięce za wspólne lata pracy na rzecz szkoły, uczniów i małej ojczyzny

Gdy część oficjalna chyliła się już ku końcowi, Rada Rodziców wręczyła dyrektorowi szkoły kosz kwiatów w podzięce za wspólne lata pracy na rzecz szkoły, uczniów i naszej małej ojczyzny z życzeniami dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
Zakończenie roku szkolnego w Skalbmierzu to czas refleksji, wspomnień, podziękowań, ale i planowania. Emocje towarzyszące temu okresowi sprawiają, że każdy uczestnik życia szkolnego ma szansę na spojrzenie w przyszłość z optymizmem i nadzieją.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie