Zakończyła się pierwsza runda w II lidze futsalu

/dor/
W piątej kolejce w grupie 3 w II lidze futsalu Jedynka Busko-Zdrój przegrała u siebie z Góralem Tryńcza 2:3, a EKOM Futsal Nowiny prowadził z Heiro Rzeszów 3:0, ale mecz został przerwany w szóstej minucie.

Jedynka Busko-Zdrój - Góral Tryńcza 2:3 (1:1), dla Jedynki Dominik Mączyński, Daniel Suchan.
Jedynka: Zachariasz, Rusin, Mączyński, Pituła, Suchan oraz Kowalski, Moszumański, Kubera, Mierzwa, Śledź, Witkowski, Sarna.
-Mecz był emocjonujący. Mieliśmy dużo sytuacji, ale albo strzelaliśmy niecelnie, albo świetnie bronił bramkarz gości - powiedział Lech Malczewski, trener Jedynki.
Heiro Rzeszów - EKOM Futsal Nowiny - mecz przerwany w 6 minucie przy stanie 0:3, Grzegorz Jaworski, Szymon Ubożak, Jacek Kukla.
EKOM Futsal: Jugo, Majcher - Szymkiewicz, Jaworski, Michał Łabęcki, Król, Mateusz Łabęcki, Wójtowicz, Równicki, Ubożak, Ponikowski, Kukla.
Mecz został przerwany przy stanie 3:0 dla drużyny z Nowiny. Gospodarze mieli bowiem tylko trzech zawodników z aktualnymi kartami zdrowia, w dodatku jeden z nich doznał kontuzji, a przepisy nie pozwalają na kontynuowanie gry dwoma zawodnikami. Ten wynik przez Wydział Gier zapewne zostanie zweryfikowany jako walkower 5:0 dla Nowin.
Pauzowała Akademia Futsal Tarnów.
1. Góral Tryńcza 4 9 17:15
2. JEDYNKA BUSKO 4 7 16:11
3. Akademia Tarnów 4 4 16:20
4. FUTSAL NOWINY 4 5 11:9
5. Heiro Rzeszów 4 3 15:16
W rozgrywkach nastąpi teraz przerwa, następna kolejka zostanie rozegrana w dniach 28-29 stycznia.