Zapaśniczki Czarnych Połaniec startowały w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży [ZDJĘCIA]

PK
Ekipa z Połańca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Ekipa z Połańca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Czarni Połaniec
W Suwałkach zakończyła się rywalizacja w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach z udziałem zawodniczek Czarnych Połaniec.

Na starcie stanęło 118 zawodniczek z 56 klubów, które w ramach OOM walczyły o medale mistrzostw Polski juniorek młodszych. W turnieju stoczono 197 pojedynków, z których 125 zakończyło się przez położenie na łopatki.

Czarnych Połaniec reprezentowały trzy zakwalifikowane zawodniczki, które indywidualnie zajęły miejsca: 5. Natalia Szkwarek w kategorii 43 kilogramów, 7. Monika Laska w kategorii 65 kg, 12. Natalia Przekota w kategorii 65kg.

Zawodniczki Czarnych, zajmując 31. lokatę drużynowo na 56 startujących klubów, zdobyły 6 punktów.

Wyjazd zapaśniczek, wychowanek trenerów Tadeusza Szkwarka i Wiktora Skrobacza był realizowany w ramach Projektu „Enea Szkoli Mistrzów 2022”.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: