Zawodniczki Black&White na podium w Czechach

Dorota Kułaga
Gabriela Klepacz (z lewej) i Natalia Bugajska po bardzo dobrym starcie w Opawie, gdzie zajęły dwa pierwsze miejsca. Archiwum prywatne
W Teatrze Śląskim w Opawie w Czechach rozegrano międzynarodowe zawody w kulturystyce i fitness.

(Źródło: nowiny24.pl)

Na tych prestiżowych zawodach nie zabrakło reprezentantów ostrowieckiego klubu Black&White. - To była już 39. edycja Grand Prix Pepa, na których rozgrywane są również zawody w fitness dzieci. Od kilku lat Polska bierze w nich udział, triumfując głównie w kulturystyce. Jednak w kategorii dzieci Polskę rozsławiła Aleksandra Kępa wygrywając kategorię open w 2011, 2014 i 2015 roku - mówiła Joanna Kępa, mama Oli Kępy, jeden z trenerów Black&White.

Tym razem w Opawie rywalizowały 10-letnie zawodniczki Black&White - Natalia Bugajska i Gabriela Klepacz. - Świetnie spisała się Gabriela Klepacz, która wygrała mocno obsadzone zawody, tuż za nią uplasowała się Natalia, aktualna mistrzyni Polski. To niesamowity sukces - mówiła Joanna Kępa. Podopieczny Grzegorza Kępy - Filip Niegowski zdobył w super finale srebrny medal.