Zawodnik PGE VIVE kontuzjowany po meczu w Celje

PK
Anna Benicewicz-Miazga
Trzeba się liczyć z tym, że piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce w najbliższym czasie będą się musieli obyć bez jednego ze swoich bramkarzy, Filipa Ivicia. W pierwszej połowie sobotniego meczu Ligi Mistrzów z Celje Pivovarną Lasko, przegranego 27:31, Chorwat doznał kontuzji kolana.

- Filipowi na początku meczu skręciło się kolano. Właściwie już wtedy „Kasa” (Sławomir Szmal – przyp. red.) powinien wejść do bramki, ale on bardzo chciał grać. Jeszcze nie wiemy, na ile ta kontuzja jest poważna, wykażą to dopiero badania – mówi dla internetowej strony kieleckiego klubu drugi trener PGE VIVE, Tomasz Strząbała.

Przed kielczanami wtorkowy mecz PGNiG Superligi w Elblągu z Meblami Wójcik (godzina 20.15), a w najbliższą niedzielę o godzinie 15 bardzo ciężki mecz Ligi Mistrzów z SG Flensburg-Handewitt w Hali Legionów. Gdyby Ivić musiał pauzować, zastąpiłby go niespełna 16-letni Miłosz Wałach, który w sumie zagrał tylko około 20 minut w PGNiG Superlidze.