Zdrój Busko-Zdrój rozbił Klimontowiankę 5:0. Już do przerwy strzelił cztery gole

saw
Jakub Jaśkiewicz strzelił dwa gole dla Zdroju. Pierwszego już w 20 sekundzie meczu. Zdrój Busko-Zdrój
Drużyna Ireneusza Pietrzykowskiego nie miała żadnego problemu, by pokonać Klimontowiankę. Wygrała pewnie i jest w czołówce tabeli

Zdrój Busko-Zdrój - Klimontowianka Klimontów 5:0 (4:0)
Bramki:
Jakub Jaśkiewicz 1 i 60, Jan Kowalski 7, Mateusz Rejowski 25, Mariusz Piotrowski 40,

Zdrój: Picheta - Pietras, Radwański, Pańtak, Kolasa (65. Ciepliński) - Sinkiewicz, Rogozinski (46. Grund), Piotrowski (46. Zaręba), Rejowski - Jaśkiewicz, Kowalski (58. Florczyk).

ZOBACZ >>> WYNIKI 4 KOLEJKI CZWARTEJ LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

Zdrój prowadził już po 20 sekundach, gdy na listę strzelców wpisał się Jakub Jaśkiewicz, a minutę potem miał poprzeczkę. Efekt był taki, że gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili 4:0 i trener Ireneusz Pietrzykowski mógł po zmianie stron dać szansę zmiennikom.