Zenit Chmielnik wysoko wygrał z Dzikami Skarżysko-Kamienna w meczu pierwszej grupy A klasy. Zobacz zdjęcia

Wojciech Buras
Zenit jest liderem swojej grupy A klasy.
Zenit jest liderem swojej grupy A klasy. Zenit Chmielnik
Zenit Chmielnik pokonał Dziki Skarżysko-Kamienna 4:0 w meczu pierwszej grupy A klasy świętokrzyskiej. Gospodarze dzięki remisowi Astry Piekoszów w Smykowie stali się samodzielnym liderem w tabeli rozgrywek.

Zenit Chmielnik wysoko pokonał Dziki Skarżysko

Zenit Chmielnik - Dziki Skarżysko-Kamienna 4:0 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Rzadkowski 36', Szymon Wesołowski 45+1' z karnego, Dawid Kuzia 58', Dawid Gwarek 71'
Zenit: Piotr Pietrzyk — Damian Gawlik, Kamil Ślusarczyk, Marcin Pawłowski (80' Michał Ciba), Szymon Wesołowski, Bartłomiej Rzadkowski (46' Dawid Kuzia), Wiktor Gołębiowski (65' Bartosz Wilk), Karol Cielibała, Patryk Frankiewicz, Arkadiusz Rogala, Dawid Gwarek.
Dziki: Maciej Niziołek — Mariusz Płusa, Damian Fąfara (46' Kamil Kępa), Artur Osuch, Kacper Gładyś, Dawid Dulęba (68' Dawid Brzozowski), Mateusz Witkowski (78' Paweł Borek), Jakub Lisowski, Bartosz Ozan, Mikołaj Piórkowski (62' Przemysław Gnat), Daniel Gładyś (55' Oskar Jankowski).

Zobacz zdjęcia z meczu

W 36 minucie świetnie w polu karnym odnalazł się Bartłomiej Rzadkowski i pięknym strzałem z woleja po długim rogu otworzył wynik meczu. Kolejna bramka dla zespołu z Chmielnika padła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, gdy sędzia zagwizdał jedenastkę dla gospodarzy. Do rzutu karnego podszedł Szymon Wesołowski i płaskim strzałem po murawie podwyższył wynik spotkania. W drugiej Zenit dołożył dwie kolejne bramki i dzięki remisowi Astry Piekoszów w Smykowie, stał samodzielnym liderem swojej grupy A klasy.

W następnej kolejce Zenit Chmielnik zagra w Stąporkowie, a Dziki Skarżysko-Kamienna podejmą u siebie MSS-Klonówkę Masłów.