Zespół piłkarzy ręcznych Industrii Kielce kibicował Koronie w zwycięskim meczu z ŁKS Łódź w PKO BP Ekstraklasie. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Ekipa Industrii Kielce na meczu Korony Kielce z ŁKS. Więcej na kolejnych zdjęciach. Kamil Bielaszewski
Po bramce z gatunku "stadiony świata", którą w 94 minucie zdobył Danny Trejo, Korona Kielce wygrała na Suzuki Arenie z ŁKS Łódź 2:1. Był to pierwszy mecz Żółto-Czerwonych w rundzie wiosennej w PKO BP Ekstraklasie. Na trybunach zasiadła drużyna piłkarzy ręcznych Industrii Kielce, która wspierała piłkarzy nożnych. Z ekipy mistrzów Polski byli między innymi Dylan Nahi, Michał Olejniczak, Szymon Sićko, Miłosz Wałach. Zapewne piłkarze Korony zrewanżują się Industrii dopingiem w środowym meczu Ligi Mistrzów z THW Kiel.

Piłkarze ręczni Industrii Kielce na Suzuki Arenie na meczu Korony z ŁKS Łódź

Na trybunach Suzuki Areny zasiadła drużyna piłkarzy ręcznych Industrii Kielce, która wspierała piłkarzy nożnych Korony Kielce. Ekipa Industrii mocno dopingowała i bawiła się znakomicie. Zobaczcie w galerii zdjęć.

Kibice Korony Kielce po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Mecz z ŁKS inaugurujący rundę wiosenną obejrzało prawie 10 tysięcy kibiców, którzy do ostatnich sekund spotkania wspierali swój zespół dopingiem. Po spotkaniu podziękowali im za to trener Kamil Kuzera i zawodnicy gospodarzy.

Zobacz zdjęcia Industrii z meczu Korona - ŁKS

Stadion eksplodował z radości, gdy w doliczonym czasie gry drugiej połowy zwycięską bramkę zdobył Danny Trejo. A po końcowym gwizdku arbitra Pawła Raczkowskiego z Warszawy piłkarze Korony razem z kibicami fetowali to arcyważne zwycięstwo odniesione w pierwszym meczu rundy wiosennej.