Złoto Oliwii Czupryńskiej z Nosanu Kielce w bilardowych mistrzostwach Polski. Mistrzostwa odbywają się w hotelu Binkowski w Kielcach

saw
Oliwia Czupryńska wywalczyła złoty medal w odmianie 8 bil
Oliwia Czupryńska wywalczyła złoty medal w odmianie 8 bil archiwum
W hotelu Binkowski w Kielcach rozgrywane są mistrzostwa Polski w pool bilard. W odnianie 8 bill złoty medal wywalczyła Oliwia Czupryńska z Nosanu Kielce.

Oliwia w finale pokonała 5:0 Izabelą Łącką z klubu z Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze 5:0.
To nie jedyny medal, jaki w ósemce wywalczyli kielczanie, gdyż brąz w kategorii mężczyzn zdobył Michał Turkowski. W walce o wejście do finału przegrał 6:8 z Mariuszem Skonecznym z Lipiński Dachy Duet Tomaszów Mazowiecki. Złoto wśród mężczyzn wywalczył Mieszko Fortuński z ERG Bieruń Folie, który wygrał ze Skonecznym 8:6.

Mistrzostwa w hotelu Binkowskim potrwają do piątku. W środę rozpoczęła się rywalizacja w odmianie 10 bil.