Złoty i srebrny medal łuczniczek Stelli Kielce na młodzieżowych mistrzostwach Polski

PK
KS Stella Kielce
Małgorzata Góral ze Stelli Kielce została młodzieżową mistrzynią Polski w łucznictwie. Wraz z koleżankami zdobyła również srebrny medal drużynowo.

W finale zawodów rozegranych w Bytomiu kielczanka (na zdjęciu) pokonała Karolinę Farasiewicz z Obuwnika Prudnik 6:2. Małgorzata Góral zdobyła trzeci medal młodzieżowych mistrzostw Polski na otwartych torach z rzędu – w 2016 roku wywalczyła złoto, a rok temu srebro.

Miejsca pozostałych zawodniczek Stelli: 5. Aleksandra Baran, 10. Marta Maciejewska, 12. Karolina Sorys.

W rywalizacji drużynowej kobiet drużyna Stelli przegrała w finale z Obuwnikiem Prudnik 2:6 i zdobyła srebrne medale.