Złoty medal dla szkoły "Step by step" na Mistrzostwach Polski

ElZem
Natalia Liwocha.
Natalia Liwocha, tancerka ze Szkoły Tańca i Wdzięku "Step by Step" zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii solo dziewcząt podczas Krajowych Mistrzostwa IDO Disco Dance & Freestyle w Elblągu.

Mistrzostwa odbyły się w miniony weekend w dniach od 8 do 9 kwietnia. Natalia Liwoch już trzeci raz z rzędu zdobyła tytuł Mistrza Polski w kategorii do 11 lat. tym razem walczyła w grupie 52 zawodniczek z całego kraju. w tej samej kategorii ze szkoły step by step na ósmej pozycji uplasowała się Martyna Gabryś.

Natalia i Martyna jako duet w kategorii do 11 lat zdobyły srebrny medal i tytuł vice Mistrza Polski!

Zaś w kategorii mini formacji do 11 lat grupa Step by step w składzie: Martyna Budzyńska, Martyna Gabrś, Nela Głowacka, Natalia Liwoch, Julia Ruszkowska i Ola Samek wywalczyły 4 miejsce w finale.

Wszystkie wymienione zawodniczki wywalczyły także miejsca w reprezentacji Polski i w czerwcu tego roku będą reprezentowały nasz kraj na Mistrzostwach Europy, które rozegrane zostaną w Kielcach.