Zmarł ksiądz Henryk Marczewski, były proboszcz w diecezji kieleckiej - w Kostomłotach, Krzyżanowicach i Kocinie. Pogrzeb w środę

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
W 96 roku życia i 70 roku kapłaństwa zmarł ksiądz Henryk Marczewski, były proboszcz parafii w Kocinie, Krzyżanowicach, Kostomłotach i Goleniowach.
W 96 roku życia i 70 roku kapłaństwa zmarł ksiądz Henryk Marczewski, były proboszcz parafii w Kocinie, Krzyżanowicach, Kostomłotach i Goleniowach. Fot. Diecezja Kielecka
W niedzielę, 18 kwietnia, w 96 roku życia i 70 roku kapłaństwa zmarł ksiądz Henryk Marczewski, były proboszcz parafii w Kocinie, Krzyżanowicach, Kostomłotach i Goleniowach - poinformowała strona Diecezji Kieleckiej.

Msza święta żałobna pod przewodnictwem księdza biskupa Andrzeja Kalety zostanie odprawiona w środę, 21 kwietnia, o godzinie 10.00 w kaplicy Domu Księży Emerytów w Kielcach. Msza święta będzie miała charakter prywatny.

Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego zostanie odprawiona w środę, 21 kwietnia, o godzinie 13.00, w kościele parafialnym w Jasionnej. Kapłan zostanie pochowany na miejscowym cmentarzu.

Zwierzęta też potrafią się śmiać

Wideo

Dodaj ogłoszenie