Zmiany kadrowe w Unii Sędziszów

/dor/
W ostatnim meczu kontrolnym piłkarze Unii Sędziszów wygrali ze Zrywem Skroniów 4:3 (0:1).

Trzy bramki dla drużyny Unii zdobył 15-letni Mateusz Rejowski, jedną Wojciech Zapalski, w ekipie Zrywu na listę strzelców wpisali się Łukasz Krakowski, Artur Grząba i Hubert Magiera.

Składy drużyn: Unia: Szota - Bratek, Winiarski, Chuptyś, Cielebała - A. Brożek, Samburski, Sęk, Kupczyk - Nartowski, W. Zapalski oraz G. Brożek, Żebrowski, Rejowski, Krupa, Otręba, Błażkiewicz. Zryw: Sroka (46. Koczaj) - Faryna, Koncewicz, Ziółkowski, Zasada - Bartosiński, Stańczyk, Kaleta, Grząba - Krakowski, Szałas oraz Suchmiel, Magiera, Maludziński, Krzysztofik, Pańtak. -

Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. W przerwie musiałem użyć kilka ostrych słów, przeprowadziłem też kilka zmian i dało to efekty. Po 20 minutach prowadziliśmy 4:1. Później po błędach straciliśmy dwie bramki, a sami nie wykorzystaliśmy jeszcze kilku dogodnych okazji do strzelenia goli - mówił nam Zbigniew Krupa, trener Unii.

Teraz jego podopiecznych czeka sparing w Rokitnie z Łazowianką Łazy. Rozpocznie się w sobotę o godzinie 14. W ostatnich w zespole z Sędziszowa doszło do sporych zmian kadrowych. Odeszli Rafał Zygan i Tomasz Mróz, którzy przenieśli się do Naprzodu Jędrzejów, Grzegorz Matelski będzie miał przerwę w treningach z powodu kontuzji, a Marcin Nowak będzie grał w Poraju. Przyszli natomiast Damian Błażkiewicz - jest to wychowanek Hetmana Włoszczowa, wznowił treningi po przerwie oraz Adam Brożek - wrócił po kontuzji.