Znane osoby na meczu czwartej ligi między GKS Rudki i Spartakusem Daleszyce. Była wiceminister sportu Anna Krupka [ZDJĘCIA]

dor
W czwartoligowym meczu GKS Rudki przegrał ze Spartakusem Daleszyce 0:2 (0:1). Obydwie bramki zdobył Mariusz Maciejski w 44 i 49 minucie. -Pierwsza połowa nam nie wyszła, w przerwie zrobiliśmy korekty w składzie. Druga połowa należała już do nas. Mogliśmy wygrać wyżej, ale z wyniku 2:0 na trudnym terenie też jesteśmy zadowoleni - powiedział Krzysztof Trela, trener Spartakusa.Mecz obserwowali m.in. dwaj byli zawodnicy „Gieksy” Mariusz Jaros, który zdecydował się zawiesić buty piłkarskie na kołku, a także Łukasz Kaczmarek, który przeszedł do Wichra Miedziana Góra. Byli także trener Marek Mierzwa, który doprowadził Koronę Kielce do mistrzostwa Polski w Centralnej Lidze Juniorów oraz przedstawiciele zarządu ostrowieckiego KSZO 1929 - prezes klubu Mirosław Świrta i dyrektor sportowy Sebastian Mazur.Ostatnie minuty meczu na żywo obserwowała Anna Krupka, wiceminister sportu i poseł ziemi świętokrzyskiej na Sejm RP. Gość honorowy niedzielnej potyczki w ramach 2. kolejki o mistrzostwo IV ligi, obchodziła tego dnia imieniny. - Z tej okazji w imieniu klubu i całej społeczności „Gieksy” składamy pani wiceminister najserdeczniejsze życzenia – powiedział Grzegorz Gąsior, prezes piłkarskiego stowarzyszenia z Rudek, cytowany przez klubowy Fanpage.GKS Rudki - Spartakus Daleszyce 0:2 (0:1)Bramki: Mariusz Maciejski 44, 49.GKS: Rafalski - Broniś, Stefański, Szymoniak, Dawidowicz - B. Wiecha, Kalisz, Jedlikowski, Skrzypek - K. Wiecha, Sito.Spartakus: Krążek - Guz, Kaleta, Dziubek, Wołowiec (46. Pietrzyk) - Żądło (90. Oszczepalski), Górski (70. Wychowaniec), Jeziorski, Brożyna (65. Raczyński) - Maciejski (88. Dziedzic).(dor) Fot. Rafał Roman/GKS Rudki
W czwartoligowym meczu GKS Rudki przegrał ze Spartakusem Daleszyce 0:2 (0:1). Obydwie bramki zdobył Mariusz Maciejski w 44 i 49 minucie. -Pierwsza połowa nam nie wyszła, w przerwie zrobiliśmy korekty w składzie. Druga połowa należała już do nas. Mogliśmy wygrać wyżej, ale z wyniku 2:0 na trudnym terenie też jesteśmy zadowoleni - powiedział Krzysztof Trela, trener Spartakusa. Mecz obserwowali m.in. dwaj byli zawodnicy „Gieksy” Mariusz Jaros, który zdecydował się zawiesić buty piłkarskie na kołku, a także Łukasz Kaczmarek, który przeszedł do Wichra Miedziana Góra. Byli także trener Marek Mierzwa, który doprowadził Koronę Kielce do mistrzostwa Polski w Centralnej Lidze Juniorów oraz przedstawiciele zarządu ostrowieckiego KSZO 1929 - prezes klubu Mirosław Świrta i dyrektor sportowy Sebastian Mazur. Ostatnie minuty meczu na żywo obserwowała Anna Krupka, wiceminister sportu i poseł ziemi świętokrzyskiej na Sejm RP. Gość honorowy niedzielnej potyczki w ramach 2. kolejki o mistrzostwo IV ligi, obchodziła tego dnia imieniny. - Z tej okazji w imieniu klubu i całej społeczności „Gieksy” składamy pani wiceminister najserdeczniejsze życzenia – powiedział Grzegorz Gąsior, prezes piłkarskiego stowarzyszenia z Rudek, cytowany przez klubowy Fanpage.