Zobacz wspaniałe świąteczne iluminacje w powiecie buskim [WASZE ZDJĘCIA]

Adam Ligiecki
Jak co roku w powiecie buskim na urzędach, skwerach, ulicach i oczywiście prywatnych posesjach zawisły wspaniałe bożonarodzeniowe i sylwestrowe iluminacje. Prezentują się naprawdę okazale. Zachęcamy do podziwiania.

Boże Narodzenie coraz bliżej. Zbliżające się święta w Busku-Zdroju zwiastują także iluminacje, których z każdym dniem przybywa.

Wyjątkowo pięknie, jak co roku, prezentuje się iluminacja w parku miejskim, w centrum kurortu. Na "starym dworcu" mruga kolorowymi światełkami kilkumetrowej wysokości choinka. Efektownie, w blasku świątecznych lampionów wygląda też buski rynek.

Płoną już iluminacje na gmachach obu urzędów - Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego przy głównym deptaku, alei Mickiewicza. Świątecznie "świecą się" także szkoły: I Liceum, "ekonomik", "mechanik".

Efektowną iluminację ma sztuczne lodowisko obok krytej pływalni. Specjalny wystrój, ze świątecznymi fajerwerkami, ma też zdrojowa część miasta.

Czekamy na zdjęcia iluminacji

Razem z Wami chcemy stworzyć wielką galerię świątecznych iluminacji w naszym powiecie. Mogą to być zarówno iluminacje zamontowane przez samorządy jak i przez osoby prywatne.

Zdjęcia i filmy wysyłajcie:

Wideo

Dodaj ogłoszenie