Zwycięstwo KSZO Junior w Centralnej Lidze Juniorów

Redakcja
W meczu Centralnej Ligi Juniorów KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski pokonał Olimpię Elbląg 3:0.

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Olimpia Elbląg 3:0 (0:0)

Bramki: Piotr Jedlikowski 49 i 88, Sebastian Wąs 84.

KSZO: Kozłowski - P. Jedlikowski, Rutkowski, Świątek, Kwiatkowski - Wąs, Mężyk, Wochniak, Bełczowski (90. Pietusiński) - Świrk (83. Chaba), Madej (79. Piątkowski).

- Cieszę się, że chłopcy uwierzyli w swoje możliwości, bo po jesieni mieliśmy tylko 9 punktów - ocenił Waldemar Domagała, trener KSZO Junior.

Gospodarze mieli od początku przewagę w meczu z Olim-pią, ale dopiero po przerwie wykorzystali okazję. I gdy w 49 minucie Piotr Jedlikowski zdobył prowadzenie strzałem głową po dograniu Mateusza Madeja, grało im się łatwiej. W 84 minucie na 2:0 podwyższył Sebastian Wąs po dograniu z boku Kamila Wochniaka, a tuż przed końcem wynik ustalił Jedlikowski.

W innych meczach: Stal Rzeszów - GKS Bełchatów 1:1, Stomil Olsztyn - Legia Warszawa 0:8, ŁKS Łódź - ŁKS 1926 Łomża 4:2, Polonia Warszawa - Motor Lublin 2:0, Wisła Puławy - Jagiellonia Białystok 2:2, Stal Mielec - Wisła Kraków 2:0.

W następnej kolejce, 17.05: Bełchatów - KSZO Junior (godzina 13),