Zwycięstwo Polski z Singapurem 6:1. Pierwsza połowa Kiełba i gol Nowaka

/SAW/
Jacek Kiełb grał w pierwszej połowie meczu z Singapurem. Zastąpił go po przerwie Janusz Gol. S. Stachura
W ostatnim meczu podczas turnieju o Puchar Króla w Tajlandii Polska pokonała Singapur 6:1. W pierwszej połowie meczu grał pomocnik Korony Kielce Jacek Kiełb, a ostatnią szóstą bramkę dla Polski strzelił z rzutu karnego Tomasz Nowak, pomocnik Korony wypożyczony do Polonii Bytom.

Bramkę zdobył też w tym meczu Piotr Brożek, wychowanek Polonii Białogon reprezentujący obecnie krakowską Wisłę.

Polska - Singapur 6:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Robert Lewandowski 26 z karnego i 2:0 Lewandowski 37, 2:1 Shi Jiayi 40, 3:1 Maciej Iwański 45 z karnego, 4:1 Piotr Brożek 69, 5:1 Abdullah Sunny 80 samobójcza, 6:1 Tomasz Nowak 88 z karnego
Polska: Przyrowski - Mierzejewski (70. Tosik), Jodłowiec, Glik, Sadlok - Kiełb (46. Gol), Bandrowski, Iwański (70. Tomasz Nowak), Rybus (63. Piotr Brożek) - Nowak (63. Małecki), Lewandowski (46. Robak).