Zwycięstwo rezerw Korony z Neptunem w Końskich 3:1

(SAW)
W piłkarskim meczu kontrolnym rozegranym w Końskich, Neptun przegrał z Koroną II Kielce 3:1

Neptun Końskie - Korona Kielce 1:3 (0:0)
Bramki: Gardynik 70 - Dziubek 60, Zawierucha 72, Szmalec 90

Korona II: Łodej - Zawadzki, Wrześniewski, Bednarski, Kobryń - Stachura, Szmalec, Załęcki - A. Paprocki, P. Paprocki - Przybyła oraz Zawierucha, Wychowaniec, Dziubek.

Arkadiusz Bilski, trener trzecioligowych rezerw Korony był zadowolony z postawy swojej drużyny. Kielczanie po przerwie udokumentowali swoją wyższość w pojedynku z gospodarzami.

- Po przerwie, gdy przeciwnik był już zmęczony przeprowadziliśmy kilka ciekawych akcji, było sporo prostopadłych piłek, a tego wymagam od moich piłkarzy. Widać, że ten zespół ma potencjał, tylko trzeba go dobrze wykorzystać - podsumował Bilski.

Neptun prowadzony przez trenera Krzysztofa Dziubla radził sobie dobrze przed przerwą. Mógł nawet prowadzić, ale Gardynik nie wykorzystał rzutu karnego.