Zwycięstwo siatkarzy AZS Politechniki Świętokrzyskiej Fart II w Lublinie (tabela)

/SAW/
Kieleccy siatkarze odnieśli efektowne zwycięstwo w meczu w Lublinie.
Kieleccy siatkarze odnieśli efektowne zwycięstwo w meczu w Lublinie. Fot. Sławomir Stachura
W meczu drugiej ligi siatkarzy AZS Politechnika Świętokrzyska Fart II Kielce wygrała w Lublinie z tamtejszą Politechniką Lubelską 3:0

AZS Politechnika Lubelska - AZS Politechnika Świętokrzyska Fart II Kielce 0:3 (18:25, 10:25, 20:25)

Fart: Drzyzga, Staszewski, Brodawka, Grunt, Sokołowski Król, Swaczyna (libero).

Kielczanie tylko w pierwszym secie napotkali na opór gospodarzy. W kolejnych na parkiecie mieli zdecydowanie , demolując rywala silną i skuteczną zagrywką.

- Zdemolowaliśmy gospodarzy zagrywką, po której seriami zdobywaliśmy punkty. W pierwszym secie prowadziliśmy 18:13, miejscowi wyrównali na 18:18, ale wtedy na zagrywce stanął Rafał Sokołowski i wygraliśmy 25:18. W kolejnych setach było już dużo łatwiej - ocenił Krzysztof Makaryk, trener Farta.

W pozostałych spotkaniach: AKS Rzeszów - Avia Świdnik 3:1, Wawel Kraków - Wisłok Strzyżów 3:2, Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno 3:1.

1.AKS Rzeszów 17 44 48:16
2.Avia 17 42 45:13
3.Karpaty Krosno 17 35 41:24
4.STS 17 28 34:31
5.Wisłok 17 27 33:30
6.Wawel 17 21 30:40
7.Bochnia 17 20 27:38
8.Politechnika Fart II 17 17 27:37