W I lidze piłkarzy ręcznych. Nierówne Końskie

MAT, kw
Piłkarze ręczni KSSPR Końskie wygrali w 17. kolejce grupy B I ligi z ChKS Łódź, jednak ich gra pozostawiała wiele do życzenia.

Końskie: Witkowski, Ratuszniak, Kornecki - T. Napierała 8, Kubała 8, Baturin 5, Smołuch 3, Przybylski 3, Biegaj 2, Chyliński 1, Bąk 1, R. Napierała, Słonicki, Soja.

Konecczanie byli faworytem spotkania z ChKS, jednak długo nie potrafili udokumentować swojej przewagi na boisku. Zaczęli jednak dobrze, bowiem w 19. minucie prowadzili już 12:4. - Potem zdarzył nam się duży przestój. Rywale zbliżyli się na trzy bramki - tłumaczy szkoleniowiec gospodarzy, Rafał Przybylski.

Nie inaczej było w drugiej połowie. Konecczanie znów rozpoczęli ją z dużym animuszem, jednak rywale szybko odrabiali większość strat. - Najważniejsze są jednak punkty. Nie potrafiliśmy odskoczyć, ale nasze zwycięstwo nie było zagrożone - dodaje Przybylski.