Denis Buntić narzucał Barcelonie

PK
Kolejny dobry mecz nowego nabytku Vive Targi Kiele, Denisa Bunitcia. Chorwacki prawy rozgrywający, który po tym sezonie zasili kielecki klub, rzucił 7 bramek w ligowym meczu samej FC Barcelonie Borges.

Wprawdzie jego Reale Ademar Leon przegrał na wyjeździe 27:28, ale Chorwat był najlepszym zawodnikiem zespołu gości. Jego skuteczność nie była powalająca (7 trafień na 12 rzutów, 3 gole z sześciu metrów, cztery z drugiej linii)), ale głównie dzięki jego golom do ostatnich minut zapowiadało się na niespodziankę. Dwie minuty przed końcem Buntić trafił na remis 27:27, ale o wygranej "Barcy" zdecydował gol Victora Tomasa.

FC Barcelona Borges - Reale Ademar Leon 28:27 (12:12)

Barcelona: Sarić - Garcia 5, Tomas 4, Noddesbo 4, Rocas 4, Sarmiento 3, Nagy 2, Rutenka 2, Enterrios 2, Sorhaindo 1, Igropulo 1, Romero, Jernemyr.

Reale Ademar: Losert - Buntić 7, Cutura 6, Stranovsky 4, Contin 3, Garcia 3, Pasarin 2, Texeira 1, Marcel 1, Kriwoszłykow, Czernow.