3 liga. Siarka Tarnobrzeg przegrała sparing z Orliczem Suchedniów

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
Występująca w grupie czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg doznała trzeciej porażki w czwartym sparingu przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022. Tym razem pokonał ją Orlicz Suchedniów.

Orlicz Suchedniów - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (1:0)
Bramka:
Andrzej Paprocki.
Siarka (I połowa): zawodnik testowany - Józefiak, Stefanik, Bierzało - Krempa, Tyl, Duda, Sulkowski - Janeczko (Rogala), Yatsenko - Zawiślak
Siarka (II połowa): Skwarek - testowany, Tabor, Bieniarz - Orzechowski, Zmarzlik, Rogala, Wdowiak - Skrzypek - Mróz, Bałdyga.

Zobacz zdjęcia z meczu: Orlicz Suchedniów – Siarka Tarnobrzeg

Dla Siarki to trzecia sparingowa porażka w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Wcześniej przegrywała 1:3 z pierwszoligową Resovią Rzeszów i 0:2 z drugoligowym Motorem Lublin. W międzyczasie wygrała 6:2 z Moravią Anna-Bud Morawica, która podobnie jak Orlicz Suchedniów, gra w czwartej lidze świętokrzyskiej.

W meczu z Orliczem trener Sławomir Majak, niegdyś prowadzący ekipę z powiatu skarżyskiego, testował jeszcze dwóch zawodników. Poza tym grali piłkarze mający już kontrakty wiążące ich z Siarką.

Kolejny sparing Siarka zagra 24 lipca, a jej rywalem będzie drugoligowa Stal Rzeszów.