Biegaczka Victorii Stalowa Wola, Danuta Urbanik, zdobyła medal mistrzostw Polski

/ARKA/
Danuta Urbanik z Victorii Stalowa Wola miała powody do radości, zdobyła medal mistrzostw Polski. Arkadiusz Kielar
W lekkoatletycznych mistrzostwach Polski seniorów, rozgrywanych w Bielsku-Białej, brązowy medal w biegu na 800 metrów zdobyła Danuta Urbanik, reprezentantka Victorii Stalowa Wola.

Urbanik zajęła w finale biegu na 800 metrów trzecie miejsce z czasem 2.04,39, a wygrała Angelika Cichocka z ULKS Talex Borzytuchom (2.01,71). Szóste miejsce zajęła inna zawodniczka Victorii, Monika Flis (2.06,59), a kolejna z naszych biegaczek, Joanna Jóźwik, odpadła w eliminacjach.

W finale biegu na 800 metrów mężczyzn startował zawodnik Stali Nowa Dęba, Kamil Gurdak, który zajął siódme miejsce z czasem 1.52,43. Wygrał Adam Kszczot z RKS Łódź (1.46,53).