Dobry występ zawodników ze Stalowej Woli w finale Rajdu Samochodowego Lasowiak

Zdzisław Surowaniec
W kategorii pojazdów od 1400 do 1600 cm sześc. zwyciężył Krzysztof Rojan ze Stalowej Woli na citroenie saxo, Zdzisław Surowaniec
Dobrze wypadli zawodnicy ze Stalowej Woli na III Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego pod nazwą "Rajd Lasowiak". Ścigając się na swoich maszynach, zajmowali miejsca na pudle.
Trzeci W kategorii pojazdów od 1400 do 1600 cm sześc Tomasz Klecha ze Stalowej Woli na hondzie civic. Zdzisław Surowaniec

(fot. Zdzisław Surowaniec)

Na starcie stawiło się w niedzielę trzydzieści jeden załóg z Podkarpacia, Małopolski, województwa świętokrzyskiego i lubelskiego. Warunkiem był brak licencji czyli były to zawody amatorów. Wyjechali na szutrowe drogi powiatu stalowowolskiego, na bezdroża Bojanowa, gdzie na początku maja odbył się legendarny wyścig Baja Carpathia.

Przejechali osiem prób sportowych o nawierzchni szutrowej na trasie dwustu kilometrów oraz jedna kończąca zmagania zawodników zlokalizowana w Stalowej Woli na drodze pod wiaduktem, z przejazdem długości 11 km.

W kategorii K1 pojazdów o pojemności do 1400 cm sześc. Zwyciężył Przemysław Pomprowicz z Biecza na suzuki swift, za nim był Piotr Jabłoński ze Stalowej Woli na fiacie sc, trzeci - jacek Wronkiewicz z Biecza na peugeot 106.

W kategorii K2 czyli pojazdów od 1400 do 1600 cm sześc. zwyciężył Krzysztof Rojan ze Stalowej Woli na citroenie saxo, za nim był Damian Zawisza z Limanowej na citroenie saxo, trzeci - Tomasz Klecha ze Stalowej Woli hondzie civic. W kategorii K4 trzecie miejsce zajął Krzysztof Garbacz z pilotem Łukaszem Pacholcem ze Stalowej Woli na subaru.