Juniorzy Siarki Tarnobrzeg nastraszyli lidera

/PISZ/
Juniorzy Siarki Tarnobrzeg (w zielono-czarnych strojach) wygrywali do przerwy w Rzeszowie 2:0 by zejść z boiska jako pokonani 2:3. M. Radzimowski
Bliscy sprawienia miłej niespodzianki byli juniorzy Siarki Tarnobrzeg, którzy po pierwszej połowie wyjazdowego meczu prowadzili na boisku lidera tabeli rzeszowskiej Stali 2:0. Jednak w drugiej połowie Siarkowcy tracili trzy gole i zeszli z boiska pokonani.

Pewnie po trzy punkty sięgnęli juniorzy Stali Stalowa Wola, a jednego gola dla "Stalówki" zdobył obchodzący wczoraj swoje 18 urodziny Damian Paprocki. Damian mógł sprawić sobie jeszcze lepszy prezent, ale nie udało mu się wykorzystać rzutu karnego.

I liga juniorów
Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (0:2), Maca 62, 67, Bąba 84 - Duda 10, Saja 25; Stal Nowa Dęba - Stal Mielec 0:3 (0:2), Śmiechowski 8, Kardyś 20, Góra 70; Stal Stalowa Wola - Błękitni Ropczyce 2:0 (0:0), Zastawny 72, Paprocki 79.
Gamrat/Czarni Jasło - Karpaty Krosno 0:1, Polonia Przemyśl - Orły Rzeszów 1:0, Stal Sanok - LKS Skołyszyn 5:0, Wisłoka Dębica - Igloopol Dębica 0:1.
I liga juniorów młodszych
Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0), Ł. Rzepiela 47; Stal Nowa Dęba - Stal Mielec 0:4 (0:2), Dziekan 9, Zaskalski 33, 42, 63, Stal Stalowa Wola - Błękitni Ropczyce 2:1 (1:0), Szymonik 2, Mistrzyk 62 - Zawiślak 73.
Stal Sanok - LKS Skołyszyn 4:3, Gamrat/Czarni Jasło - Karpaty Krosno 2:0, Polonia Przemyśl - Orły Rzeszów 3:0, wisłoka Dębica - Iglopool Dębica 0:1.
14. Skołyszyn 17 4 8:63
Ewentualny awans i spadek uzależniony jest od miejsca zajętego przez drużynę juniorów danego klubu.