Kolejna porażka siatkarzy Siarki-MOSiR Tarnobrzeg

Piotr Szpak
Mimo wygrania dwóch pierwszych setów siatkarze Siarki-MOSiR Tarnobrzeg doznali porażki w Spotkaniu z MOSiR Jasło. Grzegorz Lipiec
Siarki-MOSiR Tarnobrzeg przegrywając wyjazdowe spotkanie z MOSiR Jasło. Podopieczni trenera Karola Szczepanika wygrali dwa pierwsze sety wyjazdowego spotkania w Jaśle, ale mimo tego zeszli z parkietu pokonani.

Po dwóch pierwszych zaciętych i wygranych przez tarnobrzeskich siatkarzy partiach nagle zaczęli oni grać słabo i wysoko przegrali trzecią oraz czwartą partię. W decydującym piątym sezonie tarnobrzeżanie podjęli walkę, ale na wygranie seta i całego meczu nie było już ich stać.
Wyniki: MOSiR Jasło - Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:2 (21:25, 21:25, 25:13, 25:14, 15:12), Salos Rzeszów - ProSport Marmax Czudec 0:3 (14:25, 18:25, 19:25), Lubcza II Racławówka - Kępa Dębica 3:0 (25:22, 25:21, 25:15).