Nowy rozkład pociągów. Z Tarnobrzega do Lublina bez...

  Nowy rozkład pociągów. Z Tarnobrzega do Lublina bez przesiadek w Stalowej Woli

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nowy rozkład pociągów. Z Tarnobrzega do Lublina bez przesiadek w Stalowej Woli

  ©sxc.hu

  Tak jak zapowiadaliśmy od najbliższej niedzieli 15 grudnia znów będzie można dojechać pociągiem z Nowej Dęby i Tarnobrzega do Kraśnika oraz Lublina bez obecnie jeszcze obowiązującej i tak nie lubianej przez pasażerów przesiadki w Stalowej Woli Rozwadowie.
  Nowy rozkład pociągów. Z Tarnobrzega do Lublina bez przesiadek w Stalowej Woli

  ©sxc.hu

  Nowy rozkład jazdy pociągów który będzie obowiązywał od najbliższej niedzieli 15 grudnia na terenie województwa podkarpackiego zakłada kursowanie pociągów na wszystkich dotychczas obsługiwanych liniach. Nowością będzie uruchomienie pociągu przyspieszonego pociągu REGIO pomiędzy Rzeszowem i Przemyślem o nazwie "Niedźwiadek", który będzie pełnił rolę dowozu na godziną 7 i odwozu po godzinie 15 pasażerów z aglomeracji rzeszowskiej. Obsługiwany będzie super nowoczesnym zespołem trakcyjnym 36WE "Impuls".

  Nowością będzie również pięć bezpośrednich połączeń w relacji Przemyśl Główny - Tarnów - Przemyśl Główny oraz sześć bezpośrednich połączeń Rzeszów Główny - Nowa Dęba - Tarnobrzeg - Stalowa Wola - Lublin - Rzeszów Główny. Pociągi te kursowały w 2012 roku i cieszyły się sporą popularnością wśród pasażerów. Zostały jednak zlikwidowane i jak się okazuje był to błąd, który teraz zostanie naprawiony. Pasażerowie jadący z Tarnobrzega czy Nowej Dęby do Lublina nie będą już "zmuszani" do tak męczonych i dezorganizujących podróż przesiadek na stacji w Stalowej Woli Rozwadowie. Szynobusy obsługujący tę linię będą jedynie na rozwadowskiej stacji zmieniały kierunek jazdy. W ofercie będą także połączenia interREGIO Bus w relacji Przemyśl Główny - Rzeszów Główny - Katowice.

  Ze względu na zamknięcia torowisk dla wykonania prac naprawczych oraz robót inwestycyjnych, prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe rozkład jazdy uwzględnia zmiany czasowe od 15 grudnia do 8 marca. Szczegóły znajdują się na tablicach odjazdów i przyjazdów, tablicach ogłoszeń lub na stronie internetowej http://www.przewozyregionalne.pl/

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo