Śmiertelne pobicie w Chmielowie. Podejrzany był pijany

Marcin Radzimowski
Alkoholowa libacja w Chmielowie pod Tarnobrzegiem zakończyła się tragedią. Nie żyje 61-latek

ZOBACZ TAKŻE:
54-latek podejrzany o zabójstwo 18-latki w Szczecinie aresztowany na trzy miesiące

(Dostawca: x-news)

Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mężczyźnie, który podejrzewany jest o to, iż podczas alkoholowej libacji pobił jednego z trojga współbiesiadników. Motywem była duża ilość wypitego alkoholu i nieporozumienia mające podłoże w relacjach damsko - męskich.

Do tych tragicznych w skutkach wydarzeń doszło kilka dni temu w jednym z domów w Chmielowie (powiat tarnobrzeski), gdzie w zakrapianym alkoholem spotkaniu towarzyskim brały udział cztery osoby.

- W gronie uczestników było trzech mężczyzn oraz kobieta. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, w pewnym momencie między dwójką mężczyzn doszło do nieporozumienia. 27-latek zaczął bić pięściami i kopać 61-letniego mężczyznę, zadając mu liczne ciosy - relacjonuje prokurator Mirosław Chamera, zastępca prokuratora rejonowego w Tarnobrzegu.

Całe towarzystwo uczestniczące w spotkaniu było tak pijane, że śledczym trudno precyzyjnie ustalić w jakim czasie doszło do pobicia. Wreszcie ktoś wezwał pomoc i ciężko pobity mężczyzna został przewieziony do szpitala w Sandomierzu. Był w stanie krytycznym, miał między innymi krwiaka w mózgu. Niestety, pomimo starań lekarzy i przeprowadzonej operacji, 61-latek zmarł. Ustalono, że to 27-latek miał być sprawcą pobicia.

- Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, jednak wobec śmierci pokrzywdzonego zarzut ten zostanie zmieniony na spowodowanie uszczerbku skutkującego śmiercią - dodaje prokurator Mirosław Chamera, wiceszef Prokuratury Rejonowej w Tarnobrzegu, która nadzoruje śledztwo.

Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na dwa miesiące.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 6

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 17.07.2016 o 14:09, xx napisał:

szkoda go do więźnia, bo wszyscy podatnicy będą płacić na jego koryto, lepiej byłoby by w kamieniołomach zarobił na jedzenie a jak nie zarobi to nie je.

~Janusz~ napisał

Tramwaje i metro dla Tarnobrzega panie prezydencie Mastalerz. Tylko pan nam to zapewni. No i co że jesteśmy małym miasteczkiem ale możemy mięc ze dwie stacje matra i trzy tramwaje.

l
lolo

cała ta rodzina grębowców poszerzona to nieroby co patrzą tylko z drugiego człowieka wyciągnąc z kieszeni niemalze do pracy gnojarze

o
ola
Bylo sie nawet o co bić. O śmierdzącą du... Beci.
r
radny

siostrunia michasia-stefcia też ladnie wypogodziła byłego męża jurka komornikiem-patologia

 

g
gg

A Beatka z Michasiem po pięknych chodnikach chmielowskich spacerują.odpoczywaą tylko pod ABC

g
gg

A Beatka z Michałem cały dzień po pięknych chodnikach chmielowskich spacerują 

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie
Dodaj ogłoszenie