MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Stanisław Garbacz został wybrany na kolejną kadencję burmistrza Ulanowa. Strzelił korek od szampana

Zdzisław Surowaniec
Zdzisław Surowaniec
Burmistrz Ulanowa Stanisław Garbacz będzie rządził piątą kadencję
Burmistrz Ulanowa Stanisław Garbacz będzie rządził piątą kadencję facebook
Burmistrz Stanisław Garbacz, ze swojego komitetu wyborczego popieranego przez Prawo i Sprawiedliwość, zdecydowanie wygrał w drugiej turze wyborów na burmistrza Ulanowa z wynikiem 60,79%. Będzie rządził piątą kadencję.

Święto dla Stanisława Garbacza. Wybrano go na kolejną kadencję burmistrza Ulanowa

Stanisław Garbacz został wybrany na burmistrza Ulanowa z wynikiem 60,79%. Jego konkurent Kamil Chmielewski z komitetu swojego imienia zdobył 39,21%.

Stanisław Garbacz mieszka w Kurzynie Wielkiej. I tutaj z rodziną w wieczór wyborczy śledził napływające wyniki z komisji wyborczych. Właściwie mógł być spokojny od początku, bo szybko zdobył przewagę nad rywalem, co około godziny 23 potwierdziła Państwowa Komisja Wyborcza, przyklepując zwycięstwo dotychczasowego burmistrza stolicy polskiego flisactwa.

- W domu była radość i oczywiście strzelił korek od szampana – przyznał burmistrz. Było także odśpiewanie „Sto lat”. Od rana w poniedziałek odbierał gratulacje po spektakularnym zwycięstwie. Burmistrz przyznaje, że z mety bierze się za pracę, za przetargi na budowę dróg i wielu zaplanowanych inwestycji.

Stanisław Garbacz bez tajemnic:

Burmistrz jest rolnikiem

Stanisław Garbacz urodził się 4 kwietnia 1964 roku w Ulanowie. Żona Lucyna, mają troje dorosłych dzieci i cztery wnuczki. Mieszka w Kurzynie Wielkiej. Ukończył prawo i administrację na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej i studia z administracji w Wyższej Szkole Humanistyczno-Przyrodniczej w Sandomierzu. Burmistrz posiada jeden dom o powierzchni 148,3 metra kwadratowego, a także drugi dom o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Jest także właścicielem gospodarstwa o powierzchni 16,66 hektara. Do burmistrza należy także działka na której stoją domy o powierzchni 24 arów, grunty leśne - młody las do 40 lat o powierzchni 0,56 hektara, a także las powyżej 40 lat o powierzchni 1,27 hektara. Po urzędniczej pracy zajmuje się rolnictwem. Na swoich włościach uprawia grykę, owies, żyto, hoduje także kury.

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie