MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybory 2024. Tadeusz Handziak, burmistrz Rudnika nad Sanem bez tajemnic. Zajmuje się ceramiką artystyczną

Zdzisław Surowaniec
Zdzisław Surowaniec
Tadeusz Handziak w Maroku z żoną i egzotycznym gościem
Tadeusz Handziak w Maroku z żoną i egzotycznym gościem Facebook
Wybory samorządowe odbyły się 7 kwietnia 2024 roku - pierwsza tura, 21 kwietnia - druga tura. Na echodnia.eu. prezentujemy zwycięzców wyborów na prezydentów, burmistrzów, wójtów każdego miasta i gminy w regionie. Dziś Tadeusz Handziak, burmistrz Rudnika nad Sanem. Uzyskał w drugiej turze 2 358 głosów głosów, czyli 63,23%.

Tadeusz Handziak, burmistrz Rudnika nad Sanem bez tajemnic. Zajmuje się ceramiką artystyczną

Tadeusz Handziak ubiegał się o fotel burmistrza z własnego Komitetu Wyborczego Tadeusz Handziak „Ku przyszłości”. - Potencjał mieszkańców, wiara w możliwość wspólnych działań są motorem napędowym w mojej kampanii – powiedział.

Tadeusz Handziak prywatnie
Tadeusz Handziak ma lat 59, żonaty, dwoje dzieci. Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, przedsiębiorca. W latach 1999-2004 pracował jako dyrektor w Hucie Szkła Tadeusz Wrześniak pod Tarnowem, zarządzając 400-stuosobowym zespołem. Od 2004 roku z żoną prowadzi firmę STUDIO B w Rudniku zajmującą się wytwarzaniem ceramiki artystycznej i szkła dekoracyjnego. Firma „Studio.B” zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki dekoracyjnej oraz szkła dekoracyjnego i użytkowego w technice fusingu czyli metodzie polegającej na zgrzewaniu szkła w bardzo wysokiej temperaturze, powyżej 800 stopni. Szkło i ceramikę wykonujemy w całości ręcznie, wykorzystując różnorodne techniki modelowania i zdobienia. Taki sposób pracy nadaje przedmiotom niepowtarzalny charakter.

Zobacz zdjęcia prywatne Tadeusza Handziaka:

Cudeńka w pracowni państwa Handziaków
Państwo Beata i Tadeusz Handziak z Rudnika nad Sanem to artyści pełni pasji i miłości do rzemiosła artystycznego, które nieustannie od ponad 20 lat jest ich polem aktywności twórczej. Ich prace wiszą w domach niemieckich, norweskich i amerykańskich klientów. W Polsce zdobią galerie w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Można je także podziwiać w Rudniku nad Sanem na „Kiermaszu Szkła i Ceramiki” organizowanym w pracowni Państwa Handziaków, przy ul. Kościuszki 100 oraz na świątecznych kiermaszach w Rudniku i w Stalowej Woli.

Opinie o Tadeuszu Handziaku
Świetny organizator i działacz społeczny. Stworzył cykl zawodów sportowych dla dzieci Leśne Bieganie, którego odbyło się dziesięć w ciągu pięciu. Udziela się także w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Zobacz zdjęcia prywatne Tadeusza Handziaka:

Program wyborczy Tadeusza Handziaka
- budżet obywatelski – to bezpośredni wpływ mieszkańców na lokalne
inwestycje
- praca ponad podziałami na rzecz wszystkich mieszkańców naszej gminy (stowarzyszenia i fundacje )
- współpraca z kołami gospodyń wiejskich - wspieranie ich działalności
- wspieranie oddolnych inicjatyw społecznych mieszkańców
- powstanie specjalistycznej poradni psychologiczno- terapeutycznej
- siódemka dla Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem: rozwój gospodarczy, edukacja i wiedza, sport i rekreacja, bezpieczeństwo i służba zdrowia, infrastruktura, promocja regionu, by żyło nam się lepie – integracja środowisk.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Katastrofa śmigłowca z prezydentem Iranu. Co dalej z tym krajem?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie