/SzS/
Ł. Wójcik
Nowe zagraniczne twarze w ekipie z Wierzbicy

Broń Radom - Orzeł Wierzbica 3:2 (0:1).

0:1 Malek 27 z karnego, 1:1 Ciupiński 55, 2:1 Ciupiński 57, 2:2 Hmizow 65, 3:2 Chudziński 90.

Broń: Młodziński - Zieliński, Kośmicki, Kupiec, Ubożak, Rdzanek, Sałek, Dziubiński, Kozubek, Marczak, Ciupiński.
Broń II połowa: Prasek - Zieliński, Kośmicki, Jarząbek, Budziński, Rdzanek, Szymczak, Sałek (60 Gorczyca), Kozubek (60 Kozieł), Ziętek, Ciupiński (60 Chudziński).

Orzeł: Kuczera - Ludew, Protsyk, Stanicki, Mordka, Drachal, Ankurowski, Madej, Mielniczuk, Kocon, Malek oraz Gogacz, P. Jarząbek, S. Stąpór, Czarnecki, Kowalczyk, Cierzuch, Woskowicz, Hmizow.

Bardzo dobre i szybkie spotkanie rozegrały oba zespoły. Przed przerwą lekką przewagę miał Orzeł i udokumentował to jedną bramką. Świetną okazję na podwyższenie rezultatu miał Michał Kocon, który przegrał pojedynek sam na sam z Pawłem Młodzińskim. Z kolei w 22 minucie ekipę Orła od straty bramki uratowała poprzeczka.

Po zmianie stron w ekipie Broni zagrało kilku juniorów i co ciekawe gra radomian była znacznie lepsza. Dwukrotnie do siatki Orła trafiał Daniel Ciupiński. Wykańczał bardzo ładne akcje. Potem dwie znakomite okazje do podwyższenia rezultatu dla radomian miał Łukasz Kozieł.

W 65 min był remis, po tym jak młodego bramkarza Broni, Piotra Praska przelobował Bogdan Hmizow. Zwycięski gol padł w ostatniej minucie po strzale Arkadiusza Chudzińskiego.

W ekipie radomian nie było nowych zawodników. Trener Artur Kupiec, chciał przyjrzeć się grze młodych zawodników z rocznika 1993, których w sumie wystąpiło pięciu.

Z kolei sporo zmian było w Orle. W bramce wystąpił pozyskany z Radomiaka Radom bramkarz, Mirosław Kuczera. Poza tym wystąpili Ukraińcy: Andrij Protsyk, Paweł Stanicki, Witalij Mielniczuk, Andrij Malek oraz Bogdan Hmizow.