Grała trzecia liga. Oskar nie dał się pokonać mocnej Legii Warszawa. Porażki Pilicy Białobrzegi i Energii Kozienice (ZDJĘCIA)

/W.Ł./
Henning Berg na meczu Oskara z Legią II Warszawa w Przysusze.
Henning Berg na meczu Oskara z Legią II Warszawa w Przysusze. Albert Kaczmarzyk
W meczach piłkarskiej 3 ligi, Oskar Przysucha zremisował z Legią II Warszawa. Przegrali piłkarze Pilicy Białobrzegi i Energii Kozienice.
Oskar - Legia II

Oskar Przysucha - Legia II Warszawa

Oskar Przysucha - Legia II Warszawa 4:4 (1:3).

Bramki: Skałbania 1, 87, Sapieja 58 z karnego, Kornacki 83 - Suchanek 3, Saganowski 17, Urbański 42 z karnego, Dyego 49.

Oskar: Adamczyk - Michalski, Żurawski, Moskwa, Kornacki, Wnuk (60. Lewiński), Najdzik, Maciejczak (86. Śliwiński), Sapieja, Kowalczyk, Skałbania.

Legia II: Malarz - Rzeźniczak (46. Broź), Najemski, Kochański, Rakowski, Kopczyński, Bartczak, Suchanek, Urbański (46. Dyego), Ryczkowski (60. Anczewski), Saganowski (46. Piech)

Mocno wzmocnione piłkarzami z pierwszego zespołu stawiły się w Przysusze rezerwy Legii Warszawa. W wyjściowym składzie zagrali: Arkadiusz Malarz, Jakub Rzeźniczak, Michał Kopczyński, Robert Bartczak, Adam Ryczkowski i Marek Saganowski. Po przerwie na boisku pojawili Pablo Dyego, Łukasz Broź i Arkadiusz Piech.
Mecz z trybun w Przysusze oglądał pierwszy trener Legii Warszawa - Henning Berg.
Gdy w 49 minucie Legia podwyższyła wynik na 4:1, mało było kibiców na trybunach, którzy wierzyli, że Oskar doprowadzi do wyrównania.
Ogromne brawa dla podopiecznych trenera Arkadiusza Grzyba, piłkarzy Oskara, którzy dzięki ogromnej ambicji i determinacji wyciągnęli wynik na 4:4. Jeszcze raz bardzo duże brawa.

Pilica Białobrzegi - Pogoń GrodziskMazowiecki 0:1 (0:0), Michalak 75.

Energia Kozienice - Ursus Warszawa 1:2 (1:0), Janiszewski 21 - samobójcza 60, Ciach 70.