I liga kobiet. Wysoka wygrana Hydrotrucku Sportowej Czwórki Radom. Trwa dobra passa

Sylwester Szymczak
archiwum klubu Hydrotruck Sportowa Czwórka
Wysokie zwycięstwo odniosły w sobotę piłkarki nożne Hydrotrucku Sportowej Czwórki Radom.

UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI - HYDROTRUCK RADOM 0:7 (0:3)
Bramki Orłowska 24, 26, 47, 87, Sobczak 15, Tracz 69, Olesińska 69.
Hydrotruck: Ptaszek - Pohrobniak, Tkaczyk, Oleksiak, Orłowska, Bagińska, Bida, Majewska, Tracz, Rosińska, Sobczak.

Trwa rewelacyjna passa piłkarek Sportowej Czwórki. Od października nie przegrały meczu, notując w tym czasie serię pięciu zwycięstw i jednego remisu.Drużyna wskoczyła na szóste miejsce i ma pięć punktów straty do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy. Czy radomianki mogą realnie powalczyć o powrót?
Mecz został rozstrzygnięty praktycznie po 26 minutach gry kiedy to na tablicy widniał wynik 3-0. Zanim jednak to się stało w 15 minucie indywidualną akcją popisała się Paulina Sobczak kończąc ją strzałem z dystansu. dziewięć minut później w 24 minucie meczu jak się okazało swoje show rozpoczęła Wiktoria Orłowska podwyższając na 2-0, dwie minuty później popularna Foka miała już na swoim koncie dublet ustalając wynik do przerwy na 3:0. Kolejny cios Orłowska wyprowadziła tuż po przerwie , podejrzewamy że trener Woj nie zdążył jeszcze dojść do ławki rezerwowych po przerwie a tu już 4-0 zaświeciło się na tablicy, a Foka była z hattrickiem. W 52 minucie wreszcie drogę do bramki znalazła nasza najmłodsza zawodniczka, Julka Tracz i strzeliła na 5:0
W niedzielę radomianki zagrają na głównym stadionie przy ul. Narutowicza , 9. Przeciwnikiem będzie Checz Gdynia.

W innych meczach: Ślęza Wrocław - Legia Ladies 2:0, Polonia Środa Wielkopolska - Resovia Rzeszów 1:2, Checz Gdynia - Bielawianka 7:0, Skra Częstochowa - UKS Staszówka Jelna,