Okręg1 - Sołectwo Gózd ulice: Starowiejska, Lubelska, Świerkowa, Osiedle Karszówka, Czarnecka, Szkolna, Lekarska, Wschodnia.
Janina Bekier- Komitet Wyborczy PSL
Dariusz Dąbrowski- KW Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Mirosław Chojnacki- KWW Lepsze Jutro
Marek Stanisław Chebdowski- KWW Mieszkańcy Gozdu Razem
Stanisław Waldemar Molik - KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Mariola Anna Stanios - KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg2
Sołectwo Gózd ulice: Radomska, Osiedlowa, Kościelna, Adamów, Północna.
Jerzy Jan Tuzimek - Komitet Wyborczy PSL
Dariusz Adam IWAŃSKi - KW Prawo i Sprawiedliwość
Paweł Mikołajczyk- KWW Lepsze Jutro
Wiesław Krzemiński- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Okręg3
Sołectwa: Drożanki, Karszówka.
Marek Wojciech Baran - Komitet Wyborczy PSL
Józef Marek Wrażeń - KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Rutkowski- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Waldemar Zygmunt Szymczak- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Dariusz Piotr Cebula - KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg4
Sołectwo Kiedrzyn.
Jan Wasiak - Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Jan Waniek - Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie
Zdzisław Kazimierz Gromski- KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Magdalena Skonieczna- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Okręg5
Sołectwo Kuczki-Kolonia od nr 1 do nr 60A i nr 73, 74.
Sławomir Andrzej Zieliński - Komitet Wyborczy PSL
Artur Stanios - KW Prawo i Sprawiedliwość
Beata Elżbieta Wójcik - KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Łukasz Niezgoda- KWW Mieszkańcy Gozdu Razem
Michał Stachowicz- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Piotr Szymczak- KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg6
Sołectwa: Klwatka Królewska od nr 1 do nr 67, Małęczyn od nr 61a do nr 73 oraz Małęczyn ul. Działkowa.
Waldemar Żaczek - Komitet Wyborczy PSL
Henryk Siczek - Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie
Jacek Żyła - KW Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Artur Barszczewski- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Jolanta Maria Ostrowska- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Okręg7
Sołectwo Klwatka Królewska od nr 68 do końca.
Teresa Maria Prygiel - Komitet Wyborczy PSL
Elżbieta Deja - Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie
Zuzanna Pionka - KW Prawo i Sprawiedliwość
Katarzyna Limanówka- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Okręg8
Sołectwo Małęczyn Nowy ulice: Szkolna, Bankowa, Kościelna, Lubelska, Słoneczna.
Krzysztof Franciszek Waniek - Komitet Wyborczy PSL
Urszula Szymańska- Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie
Marcin Sławomir Linowski- KW Prawo i Sprawiedliwość
Jacek Piwowarczyk- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Monika Małgorzata Marynowska- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Ryszard Stefan Wiśniewski- KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg9
Sołectwo Małęczyn Stary ulice: Makowska, Księdza Ignacego Ziembickiego, Wschodnia, Zachodnia, Radomska, Pogodna.
Jerzy Kazimierz Kępiński- Komitet Wyborczy PSL
Joanna Siebyła - Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie
Halina Ewa Krawczyk- KW Prawo i Sprawiedliwość
Monika Targowska- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Łukasz Pożyczka- KWW Lepsze Jutro
Dariusz Józef Osuch - KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Jan Wierzbicki- KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg10
Sołectwa: Niemianowice, Piskornica, Budy Niemianowskie, Kuczki - Kolonia od nr 61 do nr 72.
Wiesław Borkowski- Komitet Wyborczy PSL
Karol Marek Czarnecki- KW Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Czesław Molendowski- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Jarosław Korcz - KWW Lepsze Jutro
Bożena Wierzbicka- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Marek Nadolski- KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg11
Sołectwa: Lipiny, Podgóra, Czarny Lasek.
Dorota Gut - Komitet Wyborczy PSL
Agnieszka Domagała- KW Prawo i Sprawiedliwość
Danuta Konieczko- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Wiesław Andrzej Senator- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Okręg12
Sołectwa: Kuczki-Wieś, Wojsławice.
Paweł Jan Socha - Komitet Wyborczy PSL
Maria Szczęsna- KW Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta Teresa Pszczoła- KWW Czas na Zmiany w Gminie Gózd
Gustaw Mateusz Górka - KWW Lepsze Jutro
Andrzej Skrok - KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Marek Marchewka- KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg13
Sołectwo Kłonów.
Waldemar Mariusz Jarosz - Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Ireneusz Węgliński- KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Szpilski - KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Kazimierz Stępień - KWW Wspólna Gmina Gózd
Okręg14
Sołectwa: Kłonówek-Kolonia, Kłonówek-Wieś.
Kamil Solecki - Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Tuzimek - KW Prawo i Sprawiedliwość
Henryk Mosioł - KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Okręg15
Sołectwo Grzmucin.
Andrzej Pszczoła- Komitet Wyborczy PSL
Ewa Elżbieta Kościelniak- Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie
Dariusz Krzysztof Kalbarczyk- KW Prawo i Sprawiedliwość
Józef Stokłosa-- KWW Nowe Otwarcie w Gminie Gózd
Tadeusz Stanisław Marek - KWW Wspólna Gmina Gózd
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?