Kolejność według okręgów wyborczych (1-15): Grzegorz Leszczyński - 196 głosów, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Tadeusz Pikiewicz, 144, (Prawo i Sprawiedliwość), Robert Bukowski - 350, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Aneta Pytka - 212, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Beata Wilk - 241, (Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe), Roman Stępień - 180, (Forum Samorządowe), Magdalena Wieczorek, 177, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Grzegorz Mastalerz, 182, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Zofia Machnikowska, 191, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Halina Lewandowska, 184, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Krystyna Stachura 190, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Mateusz Jaworski 112, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Rzeczypospolitej), Marek Jemioł 179, (Forum Samorządowe), Janusz Stawczyk 200, (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość).
Okręg 1
Sołectwo Janiszew
Agnieszka Korzysta
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Grzegorz Leszek Leszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jolanta Ewa Tyczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Jerzy Stanisław Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Arnold Wojciech Marszałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 2
Sołectwa: Dąbrówka Nagórna, Legęzów
Janusz Zmaczyński
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Tadeusz Pikiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Agnieszka Stanisława Szymańska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Józef Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Michał Piotr Zygmunt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 3
Sołectwa: Dąbrówka Podłężna, Kolonia Piaski.
Robert Arkadiusz Bukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bogdan Wielgolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Krzysztof Andrzej Grzyb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 4
Sołectwo Cerekiew
Aneta Pytka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Łukasz Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Marianna Szatan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZATAN MARIANNY
Renata Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 5
Sołectwa: Zatopolice, Golędzin, Jaszowice.
Leszek Kurkiewicz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Waldemar Głogowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mariusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Natalia Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Krzysztof Wielocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI JASZOWICE KOLONIA
Katarzyna Szymańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 6
Sołectwo Mleczków
Beata Wilk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Szczepan Maciej Kowalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 7
Część sołectwa Bielicha obejmująca nieruchomości oznaczone numerami parzystymi od 42 do 120 i numery nieparzyste od 83 do 147.
Roman Ignacy Stępień
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Zenon Adam Sadowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Adam Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Marzena Ewa Senator
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 8
Część sołectwa Wacyn obejmująca ulice: Przytycką, Traktorzystów, Rubinową, Perłową, Bursztynową, Wapienną, Kamienną, Jaśminową, Jasną, Marmurową, Szkolną, Białą, Koralową, Lazurową, Nową, Turkusową, Cichą, Zieloną. Lipową, Taczowską oraz Szafirową od numeru 7 do numeru 101
Bożena Zofia Głowacka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Magdalena Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Katarzyna Małgorzata Nijakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Okręg 9
Część sołectw: Bielicha obejmująca nieruchomości oznaczone numerami parzystymi od 2 do 40 i numerami nieparzystymi od 1 do 81, oraz część sołectwa Wacyn obejmująca ulice: Ogrodową, Platynową, Spacerową, Księżycową, Srebrną, Spokojną, Złotą, Żelazną, oraz Szafirową od numeru 1 do numeru 6H
Marek Mikulski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Grzegorz Mastalerz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 10
Sołectwo Milejowice
Krystyna Mortka- Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILEJOWICE KRYSTYNA MORTKA-KOZIEŁ
Zofia Machnikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Artur Swend
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Dorota Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZAWSZE RAZEM"
Zenon Wiktor Beresiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Okręg 11
Sołectwa: Gulin, Gulinek.
Damian Stefan Stańczykowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Halina Lewandowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mariusz Jacek Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Paweł Golus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Stanisław Tadeusz Skorza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 12
Sołectwa: Marianowice, Zakrzewska Wola.
Elżbieta Henryka Szymańska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Krystyna Stachura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mariusz Odrobiński
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Sławomir Górka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 13
Sołectwo Natalin.
Aneta Ewelina Szymczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mateusz Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Witold Kępka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 14
Sołectwa: Zakrzew, Zakrzew-Kolonia.
Marek Jemioł
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Wioleta Bilska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Michał Marian Kutkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Bogusław Franciszek Firlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Jan Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 15
Sołectwa: Nieczatów, Taczów.
Jan Stanisław Pluta
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Janusz Stawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jarosław Sylwester Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
Ewa Edyta Durasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?