1. liga piłkarzy ręcznych. Nieudany powrót KSSPR Końskie do "starej" hali. AZS UJK Kielce lepszy

KSSPR Końskie przegrało z AZS UJK Kielce.
KSSPR Końskie przegrało z AZS UJK Kielce. KSSPR Końskie
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z AZS UJK Kielce.

KSSPR Końskie - AZS UJK Kielce 24:26 (15:13)
KSSPR: Markowski, Janusz - P. Napierała 3, Woś 3, Kozłecki, B. Sękowski 4 (1), Biegaj 1, Ciszek 1, Włodarski 2, Rurarz 3, Kubała 4, P. Matyjasik 3 (1), Słonicki.
AZS UJK: Czerwiński, Pyrka - Bernacki 4, M. Bysiak 1 (1), Pinda 1, Bulski 6 (2), Boszczzyk 1, Siedlarz 4, Sornat, Pawłowski 2, Zdziech 5 (2), Smulski.

Dla konecczan był to pierwszy w tym sezonie mecz w hali przy ulicy Stoińskiego, była ona remontowana. Powrót na "stare śmieci" nie był udany, ale kibice oglądali dobre, zacięte spotkanie i dużo walki z obu stron.

W pierwszej połowie spotkania początkowo dominowali kielczanie, którzy w 12 minucie prowadzili 6:4. Jednak gospodarze szybko poprawili grę i w 21 minucie wygrywali 10:7. Po przerwie najpierw najczęściej minimalnie prowadziło KSSPR albo był remis. Ostatni raz zespół z Końskich wygrywał w 47 minucie - było 21:20. Od tego momentu AZS UJK zdobył cztery bramki z rzędu, wykorzystując to, że rywale zaczęli opadać z sił, kontuzji doznał ich czołowy zawodnik, Rafał Biegaj, a czerwoną kartkę z gradacji kar dostał filar defensywy, Krzysztof Słonicki. W końcówce drużyna trenera Tomasza Błaszkiewicza już nie dała sobie odebrać kompletu punktów.

W AZS UJK w tym spotkaniu zadebiutował prawoskrzydłowy Jakub Smulski, wychowanek Łomża Vive Kielce, ostatnio grający w SMS ZPRP Kielce.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: