1. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP II Kielce wygrała trzeci mecz z rzędu

Kamil Bielaszewski
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP II Kielce wygrała z Unimetalem Recykling MTS Chrzanów.

SMS ZPRP II Kielce - Unimetal Recykling MTS Chrzanów 35:32 (19:15)
SMS ZPRP II: Wysocki, Pieńkowski - Wleklak 2, Rybarczyk 4, Siekierka 1, Wasiak 11 (6), Welcz 2, Wierzbicki 4, Sarnowski 2, T. Bojarczuk 1, Koc 7, Burzyński 1, Fajfer.

Początek spotkania należał do gości, którzy w 12 minucie prowadzili 9:6. Potem nastąpił okres dobrej gry drugiej drużyny SMS, która jeszcze przed przerwą wypracowała czterobramkowe prowadzenie. Gdy w 36 minucie zespół z Kielc wygrywał 22:16, wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Potem jednak gospodarze zaczęli grać chaotycznie, popełniali sporo prostych błędów, co wykorzystali doświadczeni rywale. W 55 minucie był remis 30:30, podobnie jak cztery minuty później - 32:32. Na szczęście wszystkie trzy bramki, które padły do końcowej syreny, były dziełem gospodarzy.