1. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP Kielce postraszyła faworyta. O przegranej zadecydowała końcówka meczu

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce przegrała z Orlenem Upstream SRS Przemyśl.

SMS ZPRP Kielce - Orlen Upstream SRS Przemyśl 23:27 (10:10)
SMS ZPRP: Ałaj, Poźniak - Kosiba 2, Pacuła, Węgielewski 6, Smulski 3, Gruszczenko, Graczyk 1, Ruhnke 3 (1), Domagała 1, Będzikowski, Antolak 3 (1), Wawrzyniak 1, Stempin 3.

Dobry mecz kielczan, do ostatnich minut walczących o wygraną z rywalem, który jest pretendentem do awansu, drużyną, w której grają tak doświadczeni zawodnicy jak Michał Kubisztal, Maciej Kubisztal, Paweł Stołowski czy Paweł Sar.

Pierwsza połowa była wyrównana, początkowo prowadzili goście, a w 24 minucie drużyna trenera Mariusza Jurasika wyszła na prowadzenie 10:8. Wróciła na nie tuż po przerwie - w 33 minucie gospodarze wygrywali 13:10, a dwie minuty później 15:11. Orlen Upstream szybko jednak wyrównał - 40 minuta, 15:15.

Zacięta gra z ciągle zmieniającym się prowadzeniem trwała do 52 minuty, kiedy był remis 22:22. Od tego momentu rozgrywający z Przemyśla, Paweł Stołowski, zdobył trzy bramki z rzędu, co rozstrzygnęło o zwycięstwie jego drużyny.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: